Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz hattrickuser #109279 üzenetére

    "és itt van a probléma. Ez pl. az említett Xiaomi modellnél csak akkor működik, ha végigzongorázod azt a sok pontot amit linkeltem"
    És itt a probléma amit ketten is említettünk már neked. Android egy nyílt rendszer. Bárki bárhogy átszabhatja, gyakorlatilag azt csinál vele amit akar. Te belefutottál egy egyszerű malőrbe ami gyakorlatilag mindennapos ennél a rendszernél, de a helyett, hogy az általad is már megtalált megoldást alkalmaznád, tovább bonyolítod a helyzetet és inkább új készülék által kívánod megoldani a problémát (ami szintén Androidos és szintén belefuthatsz hasonló problémákba). Androidnak pont ez a lényege, egy szabad rendszer amit saját magadnak szabhatsz személyre, csak ezért kicsit meg kell szenvedned, bele kell ásnod magad a témába. Szóval ezért írtuk már ketten is, ha ez neked problémát jelent inkább nézz más rendszerrel rendelkező készülék után, amibe alapba minden be van állítva és működik (de ezeken nem vagy csak minimálisan tudsz változtatni).

    "Talán nagy kérés, de ez minden gond nélkül működött is 5.0.1-es Android verzióval a régi telefonomon"
    Kitkattel meg megszüntette a Google a programok SD kártyára helyezését, mindenki sírt egy sort és tudomásul vette. Ez van, megszoksz vagy megszöksz, látom te utóbbi mellett döntöttél. Nem mellesleg írtam már neked, hogy olyan email kliens kell ami tudja a push emailt, ezért használom én is az Aquamailt, probléma megoldva, 6-os Androidon.

    Tényleg felesleges tovább taglalni a témát, sok sikert a következő készülékedhez.

  • trebrona

    nagyúr

    válasz hattrickuser #109279 üzenetére

    Ezek MIUI sajátosságok, nem android verzióval vannak összefüggésben. MIUI-n 5-ös androidon is ugyanennyi beállítás kell.

    Szerk: tehát nyugodtan nézhetsz újabb android verziós készüléket, lényeg, hogy ne Xiaomi legyen.

    [ Szerkesztve ]

    ------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Új hozzászólás Aktív témák