Új hozzászólás Aktív témák

  • mrsmart

    csendes tag

    Sziasztok, pár év után lecserélném az S10-es telómat, és kérnék segítséget tőletek.
    Előtte is Samum volt (S10e, S8), ezért nyilván bejön ez a vonal, de nem félek váltani, ha tudnátok mondnai jobbat. Nekem ezek a fontosak egy telefonnál:
    - típus: csak android, azon belül is a "normál", tehát semi flip, meg fold, és persze független legyen
    - időtáv: ha lehet, 2-3 évet azért bírjon a teló, nem szeretem gyakran cserélgetni őket
    - ár: csak használtan vennék, max. 150e Ft-ot szeretnék rá költeni, de, ha lehet, garanciával együtt venném
    - méret: az előző telefonoknál nem szeretnék nagyobbat, nem tudom kezelni az ultra méretű telefonokat normálisan, és nem is kényelmesek nekem
    - akkumulátor: mindegyik Samsungom max. 1 napig bírta, ezt baromira utálom már, így olyan telefonra neveznék be, ami legalább 2 napig bírja
    - használat: netezésre használom, illetve fényképezésre (család), szinte nem is játszom rajta, ezáltal szinte csak az fontos, hogy jó kamerája legyen, a többi meg gondolom csak jobb lesz, mint egy S10-é
    - kompatibilitás: egy Garmin Vivoactive 4 okosórám van, kb. ez az egyedüli dolog, amivel összekötöm (na meg persze BT fülesek)
    - anyag: üveg és fém párti vagyok. A sima műanyag telefonok számomra selejtes érzetet keltenek, ha lehet, így kerülném
    Köszönöm előre is

Új hozzászólás Aktív témák