Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    válasz Tussky #123162 üzenetére

    Nem vagyok otthon az okostelefonokban, de utánanéztem annak a Nokia 1020-nak. Ha annak kevés a kamerája, akkor én már nem okostelefonban gondolkodnék. Abból kiindulva, hogy már abban sem egy mezei kamera van. Így én arra következtetek, hogy profi fotózás a cél. Ebben az esetben én inkább megtartanám az 1020-ast és vennék egy jó minőségű digitális fényképezőgépet. Igaz ahogy nézem azok 110-től felfelé indulnak, de hogy azoknál mire érdemes figyelni nem tudom. Azért is írom ezt, mert ismerősi köreimben ketten is vannak, akik fotózásra mennek rá egyre jobban. Mindkettő járt ugyan ebben a cipőben, hogy okostelefon kamera, de rájöttek, hogy több kiadással igaz, de sokkal jobb minőségű képeket készítő fényképezőjük van már. Azt hiszem mindkettőnek van már 250k fölötti értékű gépe. Sőt az egyiknek van egy drónja is már erre a célra mai ha jól emlékszem 300k fölött van.
    Okostelefonból meg szerintem 100 körül nem igazán lesz jobb képet készítő, mint az 1020.

    Ui.: Az én kérdésem már tárgytalan amit korábban írtam. Szomszéd vett egy Samsung Galaxy J3-as készüléket.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák