Új hozzászólás Aktív témák

  • LakiTomi

    tag

    Üdv. Ma megjött az S7 edgem. Egy szlovák webshopból rendeltem 530 EUR-ért, 1 év gyári + 1 év bolti garanciával EU disztribúciós. Egyszerűen fogalmazva, ez baromi jó telefon minden téren. Vaciláltam a HTC 10 és az S7 között még, de végül S7 edge lett belőle. Kamerája egyszerűen tényleg átlag feletti mobil viszonylatban. Kijelző gyönyörű, gyors ujjlenyomat olvasó... Nem is ragoznám, hisz ott van a YT-on rengeteg videó és teszt róla. Ha esetleg valaki a tavalyi csúcskategóriábol venne mobilt, annak ezt bátran ajánlom. Igaz még csak egy napja van nálam, de nem tudtam belékötni úgy igazából egy részébe sem. Reggeltől folyamatos nyomkodás mellett 50%-ot merült az aku. Az olways on display is nagyon jó, szinte alig fogyasztja az aksit. Ennyi pénzért (tudom még ez sem kevés pénz érte) szerintem manapság az egyik 'best buy', aki egy sokoldalú, minőségi telefont keres. Ezúton is köszönöm mindenkinek a tanácsokat és a segítséget.

    [ Szerkesztve ]

    Az anyagi javak egyszer mind eltűnnek, megsemmisülnek. A végén csak az érzések és a szeretet marad.

Új hozzászólás Aktív témák