Új hozzászólás Aktív témák

  • DrKapocs

    őstag

    válasz ƵøŁĭ #76190 üzenetére

    Megvettem a SerialCartról az Avast Premium Security licenszt 1 eszközre 3 évre. Aktiváláskor egyből észrevettem, hogy 2 éves a licensz, nem 3 éves. Írtam a Supportnak, nagyon korrektek voltak. Állítólag felvették az Avast disztribútorral a kapcsolatot, ahol valamit elcsináltak. Két opció közül választhattam: 3 Eurós visszatérítés vagy kapok egy 1 eszköz 1 éves licenszt, amit a 2 év után felhasználhatok. Az utóbbit választottam. Remélhetőleg még működni fog, azt mondták igen. De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy iszonyat gyorsan intézték a problémát, nagyon korrekt módon, mindenről kaptam e-mail-t. Szóval le a kalappal előttük. A számlát is le tudtam tölteni az oldalról. Maximálisan elégedett vagyok velülk, illetve nagyon köszönöm Neked is az ajánlást. Nálam egyébként jól működik az Avast.

    Más: Későn láttam meg ezt a 999 Ft-os Norton Antivirus ajánlatot. Arra gondoltam, hogy veszek néhány darabot belőle. Rászánok egy 5 ezrest, kapok érte 4 darabot (1 ezres pedig a Foxpost). Majd jó lesz valamire. Van rá esély, hogy működni fog az Avast lejárta után, 3 év múlva? Ha esetleg mégsem menne, még akkor sem nagy veszteség. Ennyiért nevetségesen megéri, jogtisztán, dobozos, számlával. Tegyük hozzá, nem vagyok nagy Norton rajongó. Nagyon sok évvel ezelőtt (kb. 10 évvel ezelőtt) használtam és akkor nagyon fogta a gépem. Azóta sem próbáltam.

Új hozzászólás Aktív témák