Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Tüzi #10 üzenetére

    Ezt a képet már láthattátok: [link] (Ja, a kép a kívánt 1024x768-as méretben)
    S5600-zal (nem írtam el, tesóm gépe, csak nálam volt egy hétig) készült, leült vagy 3-3,5 méterre és egész nyugodtan tűrte, míg balf..kodom, mert milyen wb, keressem meg a helyet, ahol napfelől állok, stb.
    Tudom így se siekrült vmi túl jól. még volt néhány egész jó próbálkozás, ami felbuzdított

    Dtomi (#8): Amúgy pont erre gondoltam. Hogy mindenki mondja meg tőből, hogy mi kell és mi nem hozzá. Egyébként megsúgom: külföldi fórumokon nem egy helyen 70-300-zat kombinálnak előtéttel (pl az írt 1,4-1,7 körülivel). Hát innen vettem. Ezt a témát és a hozott minőséget nem nagyon vágom, ezért is kérdezek tőletek, akik már nyakig benne vannak a fotózás minden ágában.

    Dare2Live: És ha bejön a téma. Lehet, hogy megtetszik, később akadhat rá cash, türelmes ember vagyok, ha szeretnék vmit, madár meg mindig lesz. Ahogy mondtad, addig gyakorolnék a 6500-zal, amire lehet, hogy mér megéri egy 1,7x konvi, s így már 510mm.
    Csak se eteésről (mit, mivel, hova--->erre is vonatkoztatva, mint fennt), se sátor, se semmi infó.

    (((Egyébként nem feltétlen kell 700-800 mm-re lövő cucc, mivel biológus vagyok (annak tanulok), sok az ismerős az egyetemen, akik járnak hivatásosan is madarászni, így akár elég fél méterre közel mennem :D )))

    Azért köszi a reakciókat, vastag a bőröm, elbírja és az őszinte véleményt sose szidtam.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák