Keresés

Aktív témák

  • Eskimoka

    tag

    Sziasztok!

    Most tervezgetem lecserélni öreg 32"-os HD ready Panasonic-omat valami kicsit komolyabbra. A nem hülyék áruházában most elvileg 110-ért haza lehetne vinni egy 42"-os LG 42 LK 450-et...Milyen tapasztalataitok vannak vele? Kb. 3-3,5m-ről néznék rajta döntően HD és FullHD tartalmakat (és néha foci közvetítést, de az úgyis gagyi lesz a tányéros Digivel...) Szerintetek ilyen távolságról túl nagy lenne a 42"?
    Vagy esetleg tudtok valami tuti vételt? Olyan 37" vagy afölötti érdekelne, médialejátszóm van, azok a funkciók nem érdekesek, szép képe legyen amennyire csak lehet, ez a fő.

    Köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

    Az eszkimók alapszabálya: kunyhó mellől sárga hóból ne egyél!

  • Eskimoka

    tag

    Sziasztok!
    Egy új TV vásárlásán gondolkodok. Eddig egy első generáció közeli 32"-os Panasonic (TX32LE-7P) LCD teljesít nálam szolgálatot, egyébként meg vagyok elégedve, de itt az ideje, hogy lecseréljem. Szóval a kérdés az lenne, hogy mit ajánlotok. Az elvárások és a felhasználási terület a következő:
    - főként HD sorozatok és majd FullHD filmek nézése saját médialejátszóval, szóval az nem szükséges bele, fölösleges kiadás lenne
    - ritkán focimeccs nézés műholdas digiről (sajnos analóg :(( )
    - mivel 3-3,5m-ről nézném, ezért 40" fölött gondolkodok mindenképp
    Gyakorlatilag ezek a szempontok, a lehető legjobb képminőség, elérhető áron. Folyamatosan figyelem majd az akciós újságokat így karácsony tájékán és hátha találok majd valamit az általatok ajánlottak közül. Mondjuk még a plazmákat sem vetettem el teljesen, de az nem ide tartozik.

    Köszönöm a szíves segítségeteket!

    Az eszkimók alapszabálya: kunyhó mellől sárga hóból ne egyél!

  • Eskimoka

    tag

    Sziasztok!

    LG 42 LD 420-asról mi a véleményetek? Tudom, hogy nem idei modell, de ha minden összejön 80 000-ért meg lehetne venni... Fő felhasználási terület: HD és FullHD filmek nézése 2,5-3m távolságból, néha focimeccs, tányéros Digiről.ű

    Köszi a segitséget!

    Az eszkimók alapszabálya: kunyhó mellől sárga hóból ne egyél!

  • Eskimoka

    tag

    Sziasztok!

    LG 42 LD 420-asról mi a véleményetek? Tudom, hogy nem idei modell, de ha minden összejön 80 000-ért meg lehetne venni... Fő felhasználási terület: HD és FullHD filmek nézése 2,5-3m távolságból, néha focimeccs, tányéros Digiről.

    Köszi a segitséget!

    Az eszkimók alapszabálya: kunyhó mellől sárga hóból ne egyél!

Aktív témák