Keresés

Aktív témák

  • kuszal

    tag

    Sziasztok!

    Nem tudom, hogy mindenhol ez az akció van-e de Miskolcon ma kaptam meg a MediaMarkt szóróanyagát. A legelején egy Lg 32LC51 Tv-t hírdet, hat havi kamatmentes hitellel 110.000 HUFért.

    Ez igaz lehet és ha az akkor megéri a vételt, mert mostanában tervezem én is egy LCD TV beszerzését. Eddig a 37" modelleket nézegettem de ennyi pénzért ez nagyon jó vételnek tűnik és az eddigi fórumolvasgatás alapján az LG LC51 szériájával nagyon sokan meg vannak elégedve.

    Tehát a kérdés? Kedden (mert ápr.01-el indul az akció) legyek-e nyitásra a MM előtt?

    Előre is köszönöm!

    Üdv: Kun Szabolcs

    Azt tudjuk, hogy mi lesz, de addig mi lesz!?

  • kuszal

    tag

    válasz Cifu #8684 üzenetére

    Köszönöm a gyors válasz! Ha Te mondod akkor ott leszek! (olvastam egy "pár" hozzászólásod :-) )

    Mellesleg áldoznék én, csak nincs rá nagyobb keret, még egy tengerparti nyaralást is be kell szúrni erre az évre :-)

    Köszönöm mégegyszer!

    Üdv: Szabolcs

    [ Szerkesztve ]

    Azt tudjuk, hogy mi lesz, de addig mi lesz!?

  • kuszal

    tag

    Beléptem a klubba én is!

    04.02.-án a család egy új taggal bővült a Miskolci MM-ból. Megvettem 110.000-ért az LG 32Lc51-et!

    Mi a véleményem eddig?
    Nagyon jó! UPC kábel TVvel használom, nem a digitálissal, hanem csak a simával, de így sincs okom panaszra. Vannak csatornák amelyek nagyon szépen jönnek és vannak amelyek elég pocsék minőségben nézhetők. De persze ez nem a TV hibája.

    Számítógéppel még nem kötöttem össze, pedig jó lenne, de ennek egy apró mondhatni 20 méteres akadája van. De ha valakinek van ötlete arra, hogy miként tudom olcsón és jó minőségben áthidalni a fenti távolságot akkor csak bátran!

    Cifu!
    Köszönöm a segítséget! A hozzászólásaid miatt döntöttem nyugodt szívvel az LG mellett és javasoltam egy anyagilag jobban elengedett havernak a Samsungot. Beszedhetnéd a sápot a gyártóktól :-)
    De egy kérdésem még lenne hozzád. Tudom Neked full HD TV-d van, de azért elmondanád a képbeállításaidat. Jelelnelg a gyári lágyat használom, de nem vagyok minden esetben megelégedve vele.

    Köszönöm mégegyszer!

    Üdv: Kun Szabolcs

    Azt tudjuk, hogy mi lesz, de addig mi lesz!?

  • kuszal

    tag

    válasz Cifu #8953 üzenetére

    Értem! Köszönöm szépen!

    Hogyhogy váltottál a LG-ről? De mondjuk ez magánügy :-)

    Sajnos a gép TV mellé helyezése nem megoldható. A számítógép a nappali egyik sarkában van, a TV meg az egyik falon, légvonalban 5-6 méterre. De azért kellene a 20 méteres kábel, mert akkor tudom igényesen (fel a kábelcsatornába 4 méter, át a szoba másik sarkába 8-9 méter, onnan a TV-ig 4-5 méter) elvezetni a TV-ig.

    Akkor ez felejtős téma lesz :-(

    Üdv: Szabolcs

    U.i.: olyan 15.000 szánnék a témára. Erről mi a vélemény? [link]

    [ Szerkesztve ]

    Azt tudjuk, hogy mi lesz, de addig mi lesz!?

  • kuszal

    tag

    válasz Cifu #8960 üzenetére

    Köszönöm!

    Közbe átgondoltam és rájöttem, hogy "csak" azért akarom összekötni a géppel, mert mindenki összeköti és a csordaszellem engem is elkapott. Hiszen netezni a gépen (egy 19" ASUS Wide TFT) vagy laptopon netezek. A TV-t erre nem használnám. Akkor csak az marad, hogy filmet néznék a gépről, de erre meg megoldást lehet az, hogy a kinézett LG HT202SF házimozi rendszeren van usb bemenet és a kiscsaládban van egy pár több gigás pendrive.

    Persze még mindig ott van az, hogy jó lett volna ekkora méretben nyomni a Starcraft 2-t, de valahogy túlélem. (Az asszony amúgy sem nézte volna jó szemmel, hogy neki csak a "kis TV" marad dvd nézésre:-) )

    Azt már én is láttam, hogy egy 20 méteres DVI-HDMI kábel többe kerül mint a házimozi. Annyit meg tuti nem adok érte, inkább csinálunk egy belföldi utazós, kikapcsolódós hétvégét belőle.

    Köszi mégegyszer!

    Üdv: Szabolcs

    Azt tudjuk, hogy mi lesz, de addig mi lesz!?

  • kuszal

    tag

    Sziasztok!

    Tudom, hogy a visszaolvasás bölcsebbé tesz, de még a mai nap döntenem kellene egy tv megvásárlása ügyében.

    A kiszemelt egy LG 42LF76 tip. LCD TV. Nem full HD, csak "sima".

    Az ár amiért meg tudnám venni 170.000 HUF.

    A kérdés az, hogy ennyiért megéri-e vagy inkább felejtős a dolog.
    Természetesen nem használtan venném, hanem üzletből (Miskolcon most nyílt az Auchan és ott árulják ennyiért).

    Előre is kösznömöm a segítséget.

    Üdv: kuszal

    Azt tudjuk, hogy mi lesz, de addig mi lesz!?

  • kuszal

    tag

    válasz hcs57 #21098 üzenetére

    Értem és köszönöm.

    Akkor ez most azt jelentette volna, hogy megéri a vételt?

    Azt tudjuk, hogy mi lesz, de addig mi lesz!?

Aktív témák