Keresés

Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz kuszal #8956 üzenetére

    Úgy váltottam, hogy egy oszlopban a pixelek meghaltak. Jött a szervíz, elvitte, nem egész két hét múlva közölték, hogy a TV cseregaris, adtak egy papírt, azzal visszamentem az Auchan-ba, és megkaptam a teljes vételárat. Utána úgy voltam vele, hogy kipróbálok valami mást, először majdnem egy Samu LE-46N87-est vettem, végül aztán kiváncsi lettem a Sony-ra, mert annyian rajonganak érte, nekem viszont nem volt túl jó véleményem róla - hát próbáljunk ki egy Sony-t. W3000-est csak két hét múlva tudtak volna hozni, V3000 viszont még aznap lett volna, így V3000 lett. Ezzel a TV-vel amúgy az lett a tapasztalatom, hogy TV nézésre, DVD nézésre jobb, mint az LG (de ide felesleges a FullHD), monitorként használva viszont abszolute semmi pluszt nem nyújt az LG-hez képest, talán a feketéje jobb egy kicsivel, de nem annyival, hogy megérjen (akkor) plusz 100e Ft-t. Szóval csalódás lett nekem. A következő TV-m valószínűleg egy Samu A657-es vagy A557-es lesz, ahogy most kinéz... ^^

    A 20m nem áthidalhatattlan, lehet csináltatni ilyen hosszú DVI-HDMI kábelt, de egy vagyon lesz. Viszont 20 métert én semmiképpen sem VGA-VGA kábelel oldanék meg...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Aktív témák