Keresés

Aktív témák

  • justaview

    őstag

    válasz priti #30102 üzenetére

    Olyan gépekről beszéltek, hogy csak röpködnek a százezrek. Itt ülök egy relaíve seholsemmi 40w4000 előtt és szerintem teljesen rendben van a feketéje.

    A W4000-es az egyik legjobban sikerült TV volt a maga idejében. Teljesen jó a feketéje, valamint az SD műsorok minősége is. Még a mai TV-k nagy részét is lefőzi. Jól választottál.

    Ma viszont 2009-et írunk, és ha ma veszek TV-t és ráadásul szeretném azt azért 4-5 évre venni, akkor lehetőleg olyan TV-t veszek, amelyben nem 1 éves technológia lapul (tekintettel ezen technolőgiai ág gyors fejlődésére).

    De a Te TV-d tényleg az egyik legjobb volt 1 évvel ezelőtt, így Tőled is furán hat, ha azt mondod, hogy Neked "ez is elég"... :)

  • Scoobyka

    addikt

    válasz priti #30102 üzenetére

    azért mondod mert még nem láttad a másikat.....ha esetleg havernál vagy boltban megnézed este akkor bizony rögtön azt fogod mondani,hogy a w4000es feketéje már nem is olyan fekete......,de ez is egyén függő valakinek nem olyan érzékeny a szeme illetve nem zavarja bizonyos dolgok,hogy a 40w4000estől mennyire jobb a 40b650es kábé úgy lehetne elmondani,hogy a 40w4000es egy skoda octavia a 40b650es audi a8as mind2ből a legfullossabb.....jó a skoda octavia,de az a8 érezhetően jobb nála.

    és nekem elhiheted....40w4500as helyett vettem egy 40b650est....és a kettő közül a sonyból csak a távkapcsát hoznám át....meg esetleg az input lagot :D minden másban piszkosul agyonveri a samu....ráadsul rengeteg olyan szolgáltatást is nyújt amivel nevezhető időtálló megoldásnak....értem ez alatt az internet tv és wifi dlna-t...meg hasonló okoságokat.

    de ha meg vagy vele elégedve akkor senki nem mondja ,hogy le kell cserélned....ezt mindenki maga döntse el,hogy neki mi kell.

    [ Szerkesztve ]

  • justaview

    őstag

    válasz priti #30102 üzenetére

    A 40W4000 jelenlegi legalacsonyabb ára az árgép szerint 240e Ft.-
    A 40B650-é 300e Ft.-

    Vagyis 60ezer FT.- különbségről beszélünk... :K

    Most már csak az a kérdés, ér 60 ezer Ft-ot a két TV közötti képesség különbség?

    Bár ez szubjektív, de szerintem nagyon is ér annyit.

    Általában pedig mindig az a fontos, hogy a vásárlás pillanatában a legjobb ár/érték arányú TV-t vegyük (figyelembe véve persze az anyagi lehetőségeinket).

    Ez pedig jelenleg jóval inkább a B650, mint a W4000.

Aktív témák