Aktív témák

  • wamb

    csendes tag

    Hello, Mindenki!

    Véleményetekre, tapasztalatotokra lennék kíváncsi (nemmegbántva senkit, kiemelten Cifu-éra) az általam kiválasztott (0% THM - 10 hónapos futamidővel, 0 HuF önerővel rendelkező) TV-kről:
    - Samsung LE-32A451C1: 179 990 HuF (+ ajándék valamilyen Samsung DVD lejátszóval, mely 11 990HuF)
    - LG 32LG3000: 149 990 HuF
    - Panasonic TX-32LE8: 159 990 HuF
    - esetleg valami alternatíva?

    Sokkal többet nem költenék rá - és fontos, hogy "ingyenhitelre" legyen. Mindenre [xbox360/ps3, upc digital, dvd, divx] használnám, nincs preferált. Fontos lenne a hang is [hallottam olyat, hogy a Samsungoknak (az olcsóbb kategóriásoknak) doboz hangja van]. Az A451-en és a 3000-n láttam nagyon jóminőségű adást, az LE8-ast csak rosszabb minőségűvel, így ez alapján nem is lehetne dönteni. Paraméterekkel 90%-ban tisztában vagyok [ha csak nem kerülte el valami a figyelmem :)].

    Már egy jó ideje olvasom a fórumokat, járom a boltokat [nagy többségben elég lehangoló az eladók felkészültsége :( - tisztelet a kivételnek], de még nem sikerült dönteni. Én döntök, de befolyásoljatok, tapasztalataitok alapján. :)

Aktív témák