Új hozzászólás Aktív témák

  • Pyttawrx

    HARDVERAPRÓD

    válasz Foo #33257 üzenetére

    Szia.
    Elhiszem a problémáidat, a közlésmódon még csiszolhatsz. :D

    Jól döntöttél, hogy eladod.

    Az Adblock-ot amúgy mostanra már illik kerülni, nem ajánlott már és nem biztonságos, de ez csak 1 szösszenet, a problémádra nem megoldás. :)

    Sajnos lehetnek ilyenek amiket írsz, a töltést én nem tapasztalom, az én air 4-em feltölt normálisan, és nam is lassan. (gondolom a gyái töltőjét használod, vagy egyenértékűt vele, és a kábelnél is.)

    Én úgy gondolom, hogy te picit többre akarod használni, mint amire való egy bármilyen tablet/ipad. Mindig azt mondom, hogy ezek másodlagos/kiegészítő informatikai eszközök, és arra tökéletes is, de notit/asztali gépet sosem fognak kiváltani teljes mértékben.

    Portbővítőknél nagyon meg kell válogatni mit mire teszel, sajnos sok hardver nem működik úgy ahogy kellene.

    Zárójel:
    Pl huawei google-nél is vannak most problémák... :) olyat ne vegyél, xiaomi v samsung szerintem, bár hozzá teszem én nem vennék androidos telót, de ezekkel jók a tapasztalat.

    Sikeres mihamarabbi eladást, és használd egészséggel az új eszközöd, ha veszel mást. :)

    Attól én még fenntartom, hogy az apple termékek elég jók, nyilván ott is lehetnek gigszerek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák