Új hozzászólás Aktív témák

  • Laczik

    tag

    Tudom, érdekes elképzelés. :))

    De valójában azért szeretném cd lejátszórol hallgatni, mert ahhoz van távirányitó és a gyakorlatban sokkal kényelmesebb lenne (számomra) cd lejátszóról hallgatni zenét.

    Cd lejátszóval csak 1-2 gombnyomás a távirányitón és kész, gépnél meg állandóan felkell állni.(tudom h lehet venni távot géphez is, de ez azút nemjárható számomra most)

    Ha vennék akkor Denon cd lejátszót vennék, ami ugy gondolom messze veri bármiylen Cd romot és a Dacja is sokkkal minőségibb mint az általam használt Audigy zs2es.

    Igy tényleg csak a leolvasással lenne gond, de nem hiszem, igy laikusként hogy nagyon rontana ez a minőségen==> még mindig jobb lenen sztem mint egy pcs hangkártya.


    Mod:

    frankie!
    bitpontos leolvasás:
    merevlemezről történő leolvasásban lehet hogy jobb a gép, mint egy lejátszó a cd leolvasásban, de amit nyernék a gépnél a leolvasásban azt elveszteném a hangkártya DAC jánál.

    Ugyanis még régebben irtam hogy, ha gépen halgatom a zenét akkor nagy az alapzaj, cd lejátszóval való összeköttetésnél pedig egyáltalán nincs.

    Nemhiszem hogy összelehetne vetni egy Audigy 2 Zs DACját egy komoylabb Cd lejátszó DACjával.


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák