Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VoidXs

    nagyúr

    válasz Quetz #181296 üzenetére

    Ezt tényleg érdemes leszögezni, hogy nem ranglista, csak olyan sorrendben van egyetlen tulajdonság, hogy elhatárolódjon egymástól a "bármit csinálsz vele, bírni fogja", "ha nagyon nem bántod, szép marad a hangja", és az "alapbeállításon is hallgathatatlanul zajos". Ettől még nem mondasz semmit a tonalitásról, dinamikáról, önbemérésről, stb, csak kiszűrted a szemetet, illetve felhasználási módtól függően még azokat, amik nem felelnek meg a nehezebb környezeteknek. De igen, túl gyakran hiszik azt rá, hogy ranglista, és azért tett érte a készítő, azt el kell ismerni.

    [ Szerkesztve ]

    W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

  • Gino20

    őstag

    válasz Quetz #181296 üzenetére

    Ezt a képfájl neve:
    Best home theater AVR Review
    Látom, hogy valami sinad mérések utáni pontok összesítése, de ez ugye a kapott hangról még mindig nem sokat mondhat el, ha mondjuk egy X3000-es sorozat az Arcam-ok előtt végzett :N szóval továbbra is fenntartom, hogy ezzel "érvelni" xy kérdezőnek, hogy melyik a jó választás, az szerintem továbbra is félrevezető. Nem arcam összehasonlításban: az X3600, az X3800 előtt szerepel. Nem hallottam, de gyanítom, hogy a Dirac-al az X3800 elfenekeli az X3600-at :) , de ahogy kezdtem, úgy zárnám is a gondolatot: a kompetenciám nyomokban sem súrolja még a topik nevét sem :D :R (csak hallottam belépő Denon-t meg Arcam-ot is, a különbség fényévek)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák