Új hozzászólás Aktív témák

  • blaca83

    őstag

    válasz H.Ezredes #18074 üzenetére

    Tényleg jó értékek grat hozzá! ;)

    A kártyának a tuningolhatósági kérdése mint már többször kiderült nagyon lutri, de ez esetben szerencsés kézzel választottál. :DDD

    Sajnos nálam az Asus mostanában nem fog labdába rúgni,ha mindent számba veszek akkor talán a 4. helyre befut.
    Még mindig 10 %-kal trágábban próbálják rásózni az emberre és a minőség már nem a régi, akkor meg mire fel a felár.??? :F :F :F

    Ha már pluszban fizetünk akkor legyen "ti-top" minőség... = EVGA

    A sorrend tehát = 1.Evga-Msi 2.Giga 3. Palit Jetstream-Asus 4.Zotac :P

    @kasa85: Már párszor kitárgyaltuk, hogy teljesítményben és szavatosságban a 780-as jelenleg a legjobb vétel annak aki nem akar SLI rendszert. Aki kompromisszumot köt a többkártyás rendszer "hibáival" annak a 760 SLI a best buy jelenleg mert egész olcsón ki lehet már hozni.

    Én is gondolkodtam, hogy a 680 Lightning mellé beteszek még egyet, vagy váltok 780-ra, de mivel annyi pluszt most nálam nem jelentene úgy döntöttem várok egy kicsit mi lesz az Amd új szériájával és arra, hogy mi lesz rá az Nvidia lépése??? :F

    @Gaboo007:
    Maximum 5-6.000 Ft-ot érne meg a csere a 660 Ti-ről a 760-ra váltásnál...(szerintem)

    A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

Új hozzászólás Aktív témák