Új hozzászólás Aktív témák

  • H.Ezredes

    őstag

    Az új Asus GTX 770 DC2OC-m nagyon-nagyon megy. És most úgy mondom,hogy volt Giga 670 WF3-am "aka GTX 680 ugyan-az csak ugye nincs butítva" volt Asus 680 DC2T-om volt nálam Giga 770 új WF3-as hűtős és most Asus 770 DC2OC így bátran kijelenthetem,hogy még mindig az Asus a legjobb.... 680 DC2T után beraktam a giga 770-et és hallhatóan csendesebb volt mondtam milyen jó lett az új hűtés.. Most az Asusnál konkrétan 100%-ra állítottam a hűtést és nem értettem,hogy miért nincs hang füleltem néztem Afterburner-ben,hogy biztos 100% ??? Venti fordulat megvan minden ok :) Nagyon halk... Még a gigánál is jelentősen halkabb pedig nagyon jó lett az új hűtés iszonyat jó kártya lett és tuningolhatóság sem elhanyagolható... 1320/7712 Mhz-en nagyon-nagyon megy :) Én azt mondom ,hogy megérheti a 680-at leváltani egy 770-re főleg egy 4 GB-osra de a 2Gb-os se rossz jobban megy halkabb sokkal és alapból jobb a szoftverezése....

    Graphics Score: 12224

    [ Szerkesztve ]

    ►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Új hozzászólás Aktív témák