Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stargazer

    senior tag

    válasz net84 #2468 üzenetére

    nézd a nagykernek is meg kell értenie a törvényt. ha ez a törvény annyira ordítóan nem lenne fair, akkor szted nem változtattak volna már rég rajta? akkor meg a nagyker is fair módon kell hogy eljárjon. és ne mondja nekem senki hogy ő bármit megtehet, mert ugyanolyan érdeke a kiskerrel való jó viszony mint fordítva.

    jó alapvetően én is türelmes vagyok hiszen már egy hónapja húzódik a dolog és csak most verte ki a biztosítékot. de nem biztos hogy eddig el kell húzni.

    én nem hajtok túl semmit, soha nem is értettem ehhez meg eszmbe se jutna megreszkírozni hogy tönkre mehet. 120.000 ft-os videokártyát is vettem akkor ott, és én általában pont azért veszek mindenből kicsit drágábbat meg lehetőleg hosszú garanciásat mert reménykedek benne hogy nem fog tönkre menni egyhamar. más nem is ment tönkre azokból meg ha jobban belegondolok eddig csak egyszer (kétszer) volt ilyen garanciális problémám. amit töredelmesen bevallok hogy az utóbbi időben öcsém játszik a géppel, és képes a nap 24 órájából 20-at a gép előtt tölteni, de ennyi. nem hiszem hogy ez törvénysértő. nincs ráírva az alaplara hogy ne lehetne ezt tenni vele. annyi hogy érdekes hogy ezeknek az alkatrészeknek hogy van kitalálva az életciklusa, mert ha én használnám, akkor meg épp 3 év után menne tönkre. érdekes azért. vannak akiket direkt azért foglalkoztatnak bizonyos cégeknél hogy ilyenre ki tudjon találni egy eszközt hogy pontosan tervezhető legyen az élettartama és ahhoz lövik be a garanciát. egy átlagfelhasználónál kitart 3 évig de egy-két játékfüggőnél nem.

    [ Szerkesztve ]

    Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

  • stargazer

    senior tag

    válasz net84 #2468 üzenetére

    még semmiben várom hogy visszahívjanak. elmondtam hogy én hogy gondolom, elmondta hogy ő hogy gondolja, majd lesz valami.

    Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

  • tlac

    nagyúr

    válasz net84 #2468 üzenetére

    azért írtam, hogy ennél a lapnál, mert szerintem ennek a régi lapnak a nagyker nem nagy értéket fog megállapítani, aztán az új p35-ös laphoz sokat kellene hozzátenni

    szoktam olvasgatni a boltos topikot :)
    vannak érdekes dolgok...

    stargazer:

    általában a chipkészlet miatt vannak eltérések a lapok között
    nem sok különbség szokott lenni, attól függően, hogy ki gyártott lapot egy adott chipsetre
    az abit egyébként nem rossz gyártó (mostanában már lehet az alaplapgyártásban nem jár az élen)

    ki mondta neked hogy én abba akarom belenyomni...?

    senki, arra utaltam, hogy olyan lapot adnának cserébe (egyébként vicces ahogy meghirdetted a lapot a ph aprón), ami teljesen passzol a régi helyére
    mert azt megérteném, ha amiatt háborognál, hogy vmi tök mást adnának, amibe nem mennek bele a cuccaid

  • stargazer

    senior tag

    válasz net84 #2468 üzenetére

    remélem nem rám értetted hogy megpróbálok visszaélni a helyzettel... :F :(

    Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

Új hozzászólás Aktív témák