Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz szociologus #11659 üzenetére

    egyrészt nem nekem kell szervizeltetnem a telefont, másrészt sokszor ügyintéztem már ilyet, és sok jó tapasztalatom van, végső soron pedig amikor nekem épp samsung telefonom van - legutóbb s4 -, ahhoz a szervizes jön házhoz és ott javít, ráadásul az nem a telemax embere, hanem közvetlen samsung illetékes, ami több szempontból is jobb.
    a neten olvasni mindent, jót és rosszat egyaránt, de futáros módszer nagyon is megbízható, jegyzőkönyv...stb, korrektül védett csomagolás, így nincs hibalehetőség.
    a futár átveszi, utána ő felel érte, nem tudja a tulajra kenni, hiszen a jegyzőkönyvben leírt állapotban átvette, utána törje csak össze, legalább lesz a javítandó helyett egy új készülék...

    pinnacle; bakker, most belépve ellenőriztem, tényleg rosszul emlékeztem, elnézést, a fame valóban nincs benne a listában... :(
    a kifeküdt robot csak pihen, parancsra vár épp; link
    amennyiben a gyári visszaállítás nem segít - menü alól is olyan, mit amikor recovery alól eszközlöd -, és sim kártya nélkül is jelentkezik a hiba, úgy hardveres hibára tippelnék.
    az akkumulátor rendben van? terheléses és nyugalmi állapotban nem ingadozik a töltöttségi érték, illetve teljesen feltöltött állapotban is újraindulgat?
    egy külső hibalehetőség van még, amennyiben van memóriakártya a készülékben, úgy anélkül is próbáld ki, mert szélsőséges esetben az is okozhatja.
    add le szervizben, ha semmi sem segít, vizsgálják be, a leírásban pedig szerepeljen, hogy külső hibalehetőségek (memóriakártya és sim kártya), illetve szoftveres hiba is kizárva (firmware frissítve, rendszer gyári állapotra visszaállítva).
    anno a párom galaxy w telefonja kapcsolt ki váratlanul, aztán nem töltött be a rendszer, mindig csak újraindult, épp mentem be a belvárosba, így leadtam az oktogonon, szoftveresen nem tudták orvosolni a problémát, ezért küldték budaörsre, ott javították, ram hibája volt.
    gyorsszervizek itt, próbáld megcélozni ezek egyikét, hogy lehetőség szerint ne küldözgessék tovább a telefont; link

Új hozzászólás Aktív témák