Új hozzászólás Aktív témák

  • stargazer

    senior tag

    nabasszus

    nálam meg megint új fejlemény van. egyrészt: megegyeztünk hogy akkor vissza minden, visszautalják a pénzt, és akkor lerendelhetem a cuccot. csak előtte még egy-két kört kell futni hogy hogy is megy ez sulinet esetben. na és itt a vég. sulinetnél senki nem veszi fel, és a boltvezető meg elment 3 hét szabira. a munkatársak próbálkoznak de semmire nem ragálnak a sulinetnél, se telefonra, se e-mail-re. ez fsza. valakinek véresen jó buli volt a sulinet, és mot meg magasról leszarják hogy utána mi van. szóval hogy ebből mikor lesz valami, azt csak a jó Isten tudja. megvettem a cuccokat mert nem tudok újabb 3 hetet várni vagy még ki tudja még mennyit, és a slusszpoén hogy ugyanúgy fagy a gép ahogy eddig is fagyott. játék közben megáll a kép, a hang megy tovább, és semmire nem reagál. van hogy ugyanez van csak tök fekete lesz a képernyő. tök új alaplap, tök új proci, tük új memória. csak a videokártya maradt a régi. ezek szerint a fagyások mégsem az alaplap miatt voltak, az csak egyszerűen beadta a kulcsot. a vga-val van a gond, amibe bele se merek gondolni, mert 116-ért vettem akkoriban. abban reménykedtem hogy csak nehogy annak baja legyen mert akkor azt sosem látom viszont. se az árát semmit. állítólag ma alig ér többet mint 10. most mi a fszt csináljak? küldjem vissza azzal hogy fagynak vele a játékok? és ha megállapítják hogy igen akkor megint micsoda hercehurca vár még rám... és komolyan mondom, mivel nem akarom hogy rámenjen az egészségem, lehet hogy hagyni fogom a fenébe az egészet. ha a 30ezer forintos alaplappal ilyen harcok voltak, akkor mire számítsak ezzel kapcsolatban?

    ez kész.

    Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

Új hozzászólás Aktív témák