Új hozzászólás Aktív témák

  • Drever

    csendes tag

    Sziasztok!
    Egy nagy Problémában szeretném a segítségeteket kérni.
    Van egy Asus Transformer Trio gépem, amit nem képes megjavítani a szerviz.
    Ez az egész ügy úgy kezdődött hogy miután megvettem a gépet tavaly júniusban 10 napra rá már a szervizben volt dokkoló hibával. Akkor utána 1 hónapig nem tudtam használni ugye. Ezek után amikor megjött megint ugyan olyan hibával kellett visszaküldenem kemény 3! nap után, szerintem nem is csináltak vele semmit. Na ez a 2. szervizelés szerencsére csak 2 hétig tartott és ki is cserélték a dokkoló részt. Ez a szervizelés augusztus végén volt. December végére megint tönkre ment a dokkoló. Most január 9.én feladtam a gépet a GLS-nek akik elvitték a gépet FixDirect-nek. 14-én kaptam egy emailt hogy elkezdték csinálni a gépet. Én az utóbbi hetekben folyamatosan kérdezgettem hogy mi van a géppel de nem adtak érdemi választ. Tegnap kipróbáltam a Chat szolgáltatását az Asus-nak hogy megtudjam mi van a géppel. Azt mondták hogy alkatrészre vár és hogy igényelhetek kártérítést amiről elvileg ma vagy holnap(03-04) e-mailt kapok . De ugye elvileg a javítás 2-19 napig tarthat és tegnap volt 19.nap ... És most nem tudom hogy mit tegyek. Ma is írtam a Chat-en nekik de most meg azt írták hogy vagy igényelhetek kártérítést ( már tegnap is mondtam hogy azt szeretnék) vagy megvárom a február 26-ot mert elvileg akkor talán visszakapom a gépet. Nekem már teljesen elegem van az Asusból így szeretnék kártérítést igényelni, de a kártérítéses email azóta se jött meg.. Esetleg ti tudtok ebben segíteni? Mármint úgy értem hogy nem tudjátok esetleg milyen jogszabályok vonatkoznak a szervizelésre ? Mert most már nagyon arra fele hajlok hogy felveszem a kapcsolatot a fogyasztóvédelemmel.

    [ Szerkesztve ]

    SE K300i>Alcatel OT-S853>SE V630i>Samsung SGH-I550>Nokia 5800 Navigation Edition>Samsung Wave2>Samsung Wave>Google Nexus S>Samsung Galaxy SII>LG PRADA 3.0>Samsung Galaxy S3 LTE>Galaxy S4>Sony Xperia Z Ultra

Új hozzászólás Aktív témák