Új hozzászólás Aktív témák

  • #68216320

    törölt tag

    válasz gyépés #53174 üzenetére

    Nekem háttérben is fogta a dVGA-t. Nem mindig, de időnként feltűnt, hogy narancs színnel világít a power led. Akkor néztem meg, hogy mi csinálja és figyeltem fel rá. Persze lehet különböző verziót használunk. Na mindegy, igazából már nem használom, szóval nem is kutakodom más verzió után. Lehet te pont beletrafáltál a tuti kiadásba :) (vagy én nagyon mellé)

    ... akkor sem kell felrakni a Dragon Centert
    Igen, az nekem sem jön be valahogy. Persze egynek jó, de nem használnám ki és amúgy is szeretem, ha egy program nem akar helyettem beállítani mindent. Egy dolognak azért tudnék örülni. A DC-ben be lehet állítani, hogy az akku-t mennyire töltse fel. Mivel alapvetően a homeoffice alatt nem viszem sehova a gépet, elég lenne lenne 60% körül hagyni a töltést (alacsonyabb önkisülés és cellafáradás miatt, bár amúgy is gyenge minőségű nekem kezdettől az akku - új korában 9% elhasználódott volt, mostanra pár töltés után 12%-nál jár). Ehhez viszont nem tudok egyéb programot csak a DC-t. Persze beállítás után törölhető a DC a gépről és megmarad a beállítás, de csak szórakozásból van, hogy babrálok a bios-ban és néha sikerül annyira elállítanom ezt-azt (mem késleltetés, uv, stb - van sok lehetőség erre) hogy nem indul a gép. Ekkor csak a reset segít, de ilyenkor elfelejti a battery recharge limit-et is. És újra kell a DC. Persze csodát nem tesz ez sem, de kicsit tényleg kíméli.
    Bios-ban nem találtam még erre vonatkozó beállítást, hogy DC nélkül tudjam állítani.
    Jó lenne valami külső program is. Te ismersz esetleg ilyet?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák