Új hozzászólás Aktív témák

  • x_o_n

    veterán

    Üdv,olyan kérdésem lenne,hogy érdemes még vásárolni gtx 1080as gépet..vagy már inkább rtx-el szereltet érdemes venni?
    lenne egy ilyen:
    Acer Predator 17 X GX-792-76DL - 43.9 cm (17.3") - Core i7 7820HK - 16 GB RAM - 512 GB SSD + 1 TB HDD+GTX 1080 8GB
    Igazábol egy számomra nem annyira ismert gyártó gépe lenne ami nem is tudom hogy igazábol megéri e ezt a jelenleg nagyon jónak tünő árat (dolgozoi kedvezménnyel lenne 1760 euro egy bontatlan illetve van egy demonstrácios pédány...ami szép állapotban van ugyan talán csak az alján láttam pár karcolást,illetve egyet a fedelen, de viszon ment rendesen..non-stop ..na .az még 15%al olcsobb)
    Igazábol nem ismerem ezt a gépet,totál tanácstalan vagyok,egyszer már nem vettem meg acert mert jobb ajánlat volt a jelenlegi,de azt majdnem árában tovább tudom adni...igy ezen elgondolkodtam...csak fogalmam sincs hogy nem jobb választás egy rtx 2070/2080as gép késöbbiekben....kiváltképpen az uj MSI ami mitagadás...kellemes,harnadszorra nem vennék már Clevot,bár ez is benne volt a képben....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák