Új hozzászólás Aktív témák

  • baro32

    aktív tag

    válasz PedroPascal #101788 üzenetére

    Nem erről van szó :) hanem mikor én is gondolkodóba estem milyen gépet kéne venni akkor az általad megvásárolt ASUS-t néztem én is ki az tetszett meg minden csak nem tudtam magam rávenni a vásárlásra mert még elvoltam az előző gépemmel is de tényleg csak már csábított az újabb ez van :)
    Sőt én még akkor találtam rá mikor bejött alig 1.065.000ft vagy majdnem e körüli áron mentek nagyon csábító is volt meg eddig 500ezret adtam csak ki laptopért fájt a szívem több mint dupláját kiadni érte eltelt egy kis idő elkezdték emelni az árakat utána már bántam hogy nem vettem meg.
    A végén már a 18-as ASUS-t néztem 1.46x.000ezer forint volt 64GB RAM-al de azt is felemelték 1.5M fölé és már csak 32GB RAM-al adták megvolt a pénz már erre is majdnem belementem de mégsem mondogattam jó még a régi is :)
    Aztán feladtam mondtam ebben az évben nem veszek én semmit sem erre jött velem szembe a mostani gépem baráti áron és lecsaptam rá.

    HP OMEN 17" i9-13900HX 32GB (DDR5-5600MHz) RTX4080 (12GB -175w) SK Hynix PC801 1TB +Toshiba xg7 4TB SSD

Új hozzászólás Aktív témák