Új hozzászólás Aktív témák

  • tthom

    senior tag

    válasz koncsik #834 üzenetére

    Nálunk meg közben eldőlt, megbeszéltük nejemmel és megkockáztattuk a Sony HX9V-t. Hátha arra, amire nekünk kell, elég lesz vidkamera+fényképező helyett. Amúgy kevés fénynél az SD90 tuti jobb. :) Eleve nagyobb a lencse.

    Memkártya még nem ért ide, megrendeltem ebayről, 32es Adata Class10 7e-ben lesz. De amúgy tele van 8e-ért mindenfélével. Tudom, nincs gari, de optimizmus. :) Addig is egy 4gb-os van benne, class4es. Érdemes amúgy 10eset, annyival nem drágább, Árgépen 14e körül van a 32es.

    A Sony nem rossz amúgy. Bízok abban, hogy nyomásra adnak ki új firmware-t, amivel már nem csinál vízfestményeket. :) Egyébként ez is csak 100%os nagyításnál feltűnő, normál módon nézve, előhívva, sokat nem zavar. A gép gyors, olyan erős keresőfénye van, hogy csak néztem. Ami már most bosszantó nekem, hogy a vaku előugrik, nem fix helye van, így vigyázni kell, hogy amikor vakuzni akar az ember, ne ott fogja meg. Fekete színű nem volt az egész országban, így arany lett, de nem gagyi, legalább nem tucat fekete készülék. :)

    Filmfelvételnél még csak szobában próbáltam, nem tökéletes fénynél, hát, használható, de gondolom szabadban lesz az igazi, de a képstabilizátor eddig jónak tűnik, persze, 16x-nál már érdemes stabilan fogni.

Új hozzászólás Aktív témák