Új hozzászólás Aktív témák

  • bozoli

    tag

    válasz foxboro #320 üzenetére

    Szia foxboro!
    Nekem ilyen van, és meg vagyok elégedve vele. Itt a pana sd60-at fogják ajánlani. Egy picit drágább, lehet, hogy jobb is, azt nem tudom olyanom nincsen. Tény, hogy a cx115 képstabija lehetne egy kicsi aktívabb, de hozzá lehet szokni. Belső térben fontos lehet, hogy honnan indul az oiptika. cx115 16:9 -ben 37-től. Pana: 16:9 -ben 35,7-től. Nekem van hova hátrálni, nem gond. Kis lakásban lehet gond. De javaslom, hogy be egy multiba, és hasonlítsd össze Te magad. Kinti felvételnél nem hiszem, hogy sok külömbség lehet, inkább a benti képeken megy a vita. Én azzal is elégedett vagyok. Aki a slashcam.com-on alkot véleményt róla, annak nem jó. Valószinű, mire végzel a fórumokkal még bizonytalanabb leszel, mint előtte. Ezzel szerintem sokan így vannak. Én egy analog kamerát váltottam ki vele, és nem egy hi-tech űber valamit. Fontos még, hogy tudod-e,(és akarod-e most) kezelni a keletkezett file-okat. Ha a sz.géped bírja, akkor nincsen gond. Ha nem akkor meg gondold át, hogy fogod-e szerkeszteni most. Pana csak .mts file-okat csinál. Sony tud .mts, és .mpg-t is. Igaz, azt már csak 720* ban. A sony bent fényképező módban felejtős. A kinti képek viszont meglepőek voltak, még zoomnál is. (jó értelembe)
    Hát, sok sikert a döntéshez!

Új hozzászólás Aktív témák