Új hozzászólás Aktív témák

  • B.Maryka

    csendes tag

    válasz Cancer #127 üzenetére

    Köszi a gyors választ!
    Sajnos inkább 120e körül kellene, mert ahogy olvasom, még kell egy csomó kiegészítő is ahhoz , hogy el tudjak kezdeni felvenni, meg átírni stb...... S ha még ezeket hozzá veszem 150e körül lesz. Annál többet nem tudok rá kiadni semmiképpen, 150e. van ennél több egy forinttal sincs! (SAJNOS)! Nagyon, nagyon nem értek hozzá, soha nem volt a kezemben még kamera. Tehát úgy kezdem mint egy óvodás.:) Mindent az alapoktól, ezért próbálok infót szerezni, minél többet. Most olvastam valahol, hogy van beépített akkus és ha veszek egy pót aksit akkor nem tudom feltölteni. Ilyen apróságokra egy kezdő nem is gondol. Azt sem tudom , mi a jobb ha a zoom több vagy ha kevesebb. Azt is olvastam , hogy a lux akkor jó ha minél kisebb, meg , hogy kártyát is kell venni! ....mivel teljesen analfabéta vagyok hozzá, nekem ez túl magas!! Egy olyan leírás kellene, ahol valaki elmondja(leírja) miket vegyek figyelembe! Zoom, GB, pixel, képstabilizátor, lux, memóriakártya......stb..stb... Nekem ez elég nagy kiadás, ezért nem merek csak "úgy" beleugrani, hogy egy két próbálkozás után kidobjam. Köszönöm a válaszod és várom az újabbakat, mert segítség kell !!!!!! Köszi Maryka

    Maryka

Új hozzászólás Aktív témák