Új hozzászólás Aktív témák

  • Lavar

    aktív tag

    Sziasztok,
    Remélem elfér itt ez a kérdés.
    Pár napja bedöglött a 20 éves gáztűzhelyünk sütője, már nem volt javítható, így lecseréltük. A régi sütőnk termosztátos volt, ha elérte a hőfokot, visszavette a lángot, egyszerű volt használni, nem gondoltam volna, hogy van másfajta gázsütő.
    Mivel sehol nem láttam, hogy nem lenne benne, így lett egy új Mora sütő, amit ma szereltek be, és veszem észre, hogy nem vesz vissza a láng, csak az erejét lehet állítani...

    Egyrészt nekem ez most iszonyat macera lenne visszaküldeni, plusz akkor bukó a gázszerelőre költött összeg is, így inkább megtartanánk.
    Barátnőm süt/főz, nem volt ilyennel még dolgunk, tudtok segíteni, hogy az ilyen esetben, hogy kell beállítani a hőfokot?
    Egy sütőhőmérő már úton van, azt meg gondolom ki kell tapasztalni, hogy milyen erősségű lánggal milyen hőfokot lehet elérni, de ha elérte a kívánt hőfokot?
    Akkor vajon ugyanazon az erősségen kell hagyni, amivel elértük? Nem fog feljebb kúszni a hőfok? :R

    szerk: Sajnos kombinált tűzhely nem volt opció, nincs kiépítve a hálózat hozzá, plusz el sem bírná már valószínűleg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák