Új hozzászólás Aktív témák

• stillmatic

aktív tag

válasz Gabor777 #17329 üzenetére

Múltkor elővettem én is a mazochista énemet, egyből beleakadtam egy olyan csalóba aki valamilyen kategóriahacket használt. A800 terepbajnokságban egy olyan Bowlert terelgetett amit Red Bullal tankoltak meg véletlenül: ötből öt győzelem, a legkisebb különbség 23 másodperc volt amit rávert a második helyezettre, egy szabad kóborlásos futamban 92 százaléknál lettem második, ott összefarmolt kb 40 mp előnyt. Végigmentem, mert a többi ellenfél meglepően korrekt volt, a csítert meg a rajtoknál láttuk utoljára. :)
    Egyszer közvetlenül előlem rajtolt a tizedik helyről, úgy gyorsult az A-s Bowlerje hogy az első checkpointnál már első volt, bezzeg a márkatársai csak a mi tempónkat tudták tartani. :(
    Mindent összevetve kreténből több van, de mindkét kategória nagyjából játszhatatlanná teszi az online módot.