Új hozzászólás Aktív témák

• Rexcsek

tag

válasz Pacos #7326 üzenetére

Nekem tegnap este volt egy fantasztikus handicap sorozatom. Online seasons, 2. osztály, 3 meccs 7 pontom volt. Úgy voltam vele behúzok 1-2 meccset aztán irány az első osztály. Erre 7 meccsen szereztem 5 pontot és majdnem izgulni kellett a bent maradásért. Messi gólhelyzetben elesik kétszer egy meccsen, az ellenfélnek helyzete sincs erre kisodródva null szögből vág egy gólt. Kapura lövés nélkül hozta a csávókám 1-1-re a meccset. Követekező meccs, Abumeyang 5. perc fejesgól, persze a védő mellől. Utána egyszerűen nem lehetett gólt lőni.Messi képtelen volt egy k..va labdát átvenni. Kb. 6szor mentem szembe a kapussal és ebből lett 1 gól. Neki meg szokásos szlalomozós gól Gündogannal. A vége 1-2. Következő meccsen első félidőben elszórtam kb. 5-6 ziccert, Ronaldo és Benzema mintha vakok lettek volna, a második félidőben szerelés, visszapattanó labda a szélsőjéhez, beadás, fejesgól. A vége 0-1. Tovább nem is folytatom, mert gondolo kitaláljátok mi következett: már helyzetbe se nagyon tudtam kerülni, szerelni meg csak nagy ritkán lehetett :F Biztos elfelejtettem játszani 5 meccs alatt. Előtte 20 meccsen volt 1 vereségem, átlagban 1 gólt kapva meccsenként, most meg 7 meccsen kaptam 15 gólt :C Gratula EA!!