Új hozzászólás Aktív témák

• Pacos

tag

Ha vkiben korábban felmerült hogy Online Seasonben nem basztat a játék akkor az felejtse el!
    Annyira irányított meccsem volt hogy az valami undorító! 5-5 lett. Persze lehet mondani hogy jaj de változatos volt meg lófasz, de kurvára az EA handicap határozta meg szinte az összes gólt. Ellenfelem nem túl acélos de az EA úgy döntött hogy ezúttal lesz egy ügynökük a kibaszott kapusom személyében aki mint egy tűsarkúba öltözött rossz buzi úgy tipegett az egész meccsen. Guruló labdákat képtelen volt megfogni, inkább odapaskolta az ellenfélnek az 5 góljából 3x is. Marha változatos 45 perc után így is végül 4-3-mal fordultunk a 2.félidőre...
    Ami arról szólt hogy ekkor már a passzaimat is blokkolta az EA. Bármelyik itteni játékos tudja hogy mire ment ki a játék...igen arra hogy megfordítsa a meccset újra(1-2-nél vezetett utoljára) és úgy érezze a csávó hogy de király volt. De ekkor (80.perc) az EA igazságot szolgáltatott és visszaadta az irányítást (tőle meg elvette, a 92.perces szögletnél tuti :C ) és egyenlítettem. Az utolsó gólomhoz - elismerem - nem sok közöm volt. Persze nyomtam a gombot ahogy kell, de hát előtte is ugyanazt csináltam vhogy mégse akaródzott oda menni se passz, se lövés ahová irányítottam vala.
    Naaaa mindeggggyy! 6:50...Jó reggelt! :D