Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • regvoltrossz

    tag

    Hajnal 3-ra mentem dolgozni, úgyhogy nagy élmény volt, amikor 0 óra 20-kor a telefonom sms jelzőhangja felébresztett. Szerencsére vissza tudtam aludni, de nem sokkal később meg a macska ébresztett fel, mert kitalálta, hogy ő az éjjel kellős közepén akar kimenni.. :(((
    Ez utóbbi nem tartozik a tárgyhoz, előbbi viszont igen, ugyanis megnéztem napközben, hogy ugyan milyen sms-t kaptam én éjjel és ez áll benne: egy hatjegyű szám és mellette egy angol nyelvű szöveg "...is your Facebook verification code"
    Ez mi a csöcs? Valaki be akart lépni az én e-mail címemmel?

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

  • regvoltrossz

    tag

    Hogy lehet kikapcsolni egy bejegyzés hirdetését?
    Létrehoztam egy oldalt egy kedves ismerősöm számára. Miután megcsináltam kineveztem őt is adminisztrátorrá. Hurrá, tette fel a bejegyzéseit, megváltoztatta a névjegyét etc.
    Ma azt vettem észre, hogy percenként lájkololgatják az egyik bejegyzést, különböző spanyol és portugál anyanyelvű emberkék a világ minden pontjáról és hirtelen tizenegynéhányezer elérése van.
    Megkérdeztem, tőle, hogy csinált-e valamit az oldalon amit nem lett volna szabad, erre azt mondta, hogy "Valami hülyeséget biztos, mert nem tudtam mi az a kiemelés.... és ott kalamoltam kicsit. De kiléptem, és mégis jönnek ezek az idegenek. Lehet ezzel csinálni valamit?"
    Hát én megpróbáltam, de egész egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni. Ha a hirdetéskezelésbe megyek, olyan mintha nem is lenne hirdetve semmi, ha pedig a bejegyzés alján látható kiemelésre (lásd kép), akkor csak megy a három kis pálcika és nem történik az égegyadta világon semmi! :O
    Mindeközben a bejegyzést nem lehet szerkeszteni, sem semmit sem csinálni vele merthogy azt mondja a bejegyzés egy hirdetéshez van kapcsolva ezért nem módosítható

    [ Szerkesztve ]

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

  • regvoltrossz

    tag

    Még évekkel ezelőtt a páromat betettem a közeli ismerősök mappába. Láttam is róla mindent. Nem csak azt ha írt valamit az idővonalára, hanem ha hozzászólt valamihez, lájkolt valamit etc.(Gyk. a tevékenységnaplója jelent meg ha a mappára kattintottam) Aztán ő is betett engem, és azóta ő is lát mindent rólam. Csakhogy én nem látok róla egy ideje szinte semmit! pedig amúgy sokmindenhez hozzászól és hasonlók, de max akkor jelenik meg valami a közeli ismerősök mappában, ha az idővonalára ír. Ő persze továbbra is lát rólam mindent
    Megnéztem már mind a saját, mind az ő beállításait. A kettő között annyi a különbség, hogy míg nálam szinte minden nyilvános, őnála sok minden alapból az ismerősök számára nyitott. Mivel én is az ismerőse vagyok, nem hiszem, hogy ez akadályozza meg azt, hogy lássam azt amiről fent írtam. Na de akkor mi?
    Kinek a beállításaiban, és mit állítsak?

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

  • regvoltrossz

    tag

    Sziasztok!
    Páromnak csak egy régi 4.4 adroidos telefonja van, asztali gépe nincs. Eddig ha privátot írtak neki, akkor asztali nézetre váltott, majd ott meg tudta nézni azokat. Két napja változott nála is a kinézet és azóta a a messenger ikonra kattintva az jön be hogy az oldal nem létezik. Próbáltuk a teljes asztali módot (tehát az m. nélküli facebookot), de az nem igazán jó ezen a telefonon.
    Egye fene gondoltam letöltöm neki a telefonjára azt a hülye messengert ha már ennyire erőszakosan azt akarják, (án magam sosem használtam, igaz asztali gépen nem is kell olyan alkalmazás) de mivel az meg felhasználónáv/ jelszó párost kért, kiderült, hogy azt már elfelejtette (mindig be van jelentkezve ha belép a facebook oldalra, így mivel sosem kellett megadni, ezért felejtette el) Jó, akkor kértem jelszóemlékeztetőt: megadtam a telefonszámot, de oda csak nem jött semmilyen sms. Úgy egy óra mulva a párom rájött a jelszavára, amit beírva egyszercsak bejött egy oldal ami olyan szöveggel kezdődött hogy "Küldtünk neked egy facebook kódot..." Tovább nem tudtam olvasni, mivel az sms értesítő kitakarta a többit. De valóban jött egy sms ami annyit tartalmaz, hogy "Facebook kódod:.." majd itt egy hatjegyű szám és egy pont után kisbetű.nagybetű egyveleg. Oké gondoltam ez majd kell valahova, neadjisten ez az űj jelszó. Csakhogy az sms elolvasása után visszatérve az alkalmazásba a fenti szövegről ugrott egyet és immár azt kérdezte kilépek-e mindenhonnan, vagy maradok belépve? Azt választottam, hogy maradok belépve. Ezután pedig ismét a felhasználónév/jelszó párost kéri, ahova hiába próbálok a telefonszám/ jelszó párossal belépni, a régi jelszót már nem fogadja el. De asms-ben küldött dolog sem jó hiába írom a jelszóhoz akár a teljes kódot, akár a pont előtti, akár a pont utáni részt beírni a válasz mindig "invalid.." A böngészübe továbbra is be van lépve így hálistennek facebookozni tud továbbra is, de privátot írni, fogadni ami miatt szenvedtem a délután továbbra sem.
    Szóval mi ilyenkor a teendő?

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

  • regvoltrossz

    tag

    A párom kilépett a profiljából a telefonon és azóta nem tud visszajelentkezni. Az történt, hogy volt egy régebben használt fiókja, amit már rég használt. Meg akart valamit kérdezni egy olyan csoportban, ahol több ismerőse is van és szeretett volna titokban maradni. A mostani fiókja legyen mondjuk ELCSÉ, a rég nem használt másik meg HÁEN. Megpróbált a HÁEN profilba bejelentkezni, de rájött, hogy annak elfelejtette a jelszavát. Az este kilenckor elküldött kérelmére reggel 6 40 körül kapott is két sms-t ahogy nézem a telefonján az sms-eket.. Próbált visszajelentkezni a most használt ELCSÉ fiókba, de oda meg nem tud azóta. Bármire bök, mindig az jelenik meg hogy "próbáld meg beírni a jelszavadat". Próbáltam weboldalról, de ott meg az történik, hogy a z e-mail cím jelszó párosra azt mondja:
    "A megadott e-mail-cím nem felel meg egyetlen fióknak sem. Regisztrálhatsz magadnak egy fiókot."
    Telefonszámos azonosításra bökve pedig a telefonszám beírása után felhozza a HÁEN profilt és a most használt ELCSÉ profilt meg nem.
    A messengere meg közben müködik a most használt ELCSÉ fiókkal, mivel onnan ugye nem lépett ki.
    Teendő, hogy ujra tudja használni a mostani ELCSÉ fiókját facebookra is?

    [ Szerkesztve ]

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

  • regvoltrossz

    tag

    válasz regvoltrossz #27960 üzenetére

    Úgy sikerült végül megoldani, hogy amint írtam is, a Messengerbe bejelentkezve maradt, így ott a beállításokat átbogarászva tudtam a profiljához adni egy másik telefonszámot, amire sms kódot kérve végre sikerült belépni a profilba. Minden más jelszóválasztási és módosítási lehetőség kérte a korábbi jelszót is. Ez az egy nem.

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

  • regvoltrossz

    tag

    Van egy 2014-ben létrehozott csoportom, ami egy városrészé. Többezer tag és pörgős témák Az évek folyamán egyszer át kellett állni arra, hogy a csoport privát legyen és hogy csak admin jóváhagyással lehessen mind a csoportba jelentkezni mind odaírni. Erre azért volt szükség, mert sok spam volt az oldalon, fontos volt, hogy a városrésszel kapcsolatos témák jelenjenek csak meg a csoportban, másrészt voltak egyesek, akik semmilyen szabályt sem óhajtottak betartani és pl. egymást anyázták. Ezzel nincs is gond, az elmúlt két három évben is megtalálta a csoportot aki akarta, és működött is rendesen, legfeljebb nem azonnal jelentek meg a bejegyzések, csak ha az egyik admin jóváhagyta. Most szükségem lett volna arra hogy a városrész címerének megalkotóját bevegyem a csoportba mert még nem tag és ezzel kapcsolatos témában merült fel bejegyzés. Csakhogy amíg régen ez simán hozzáadással működött, most csak meghívni tudom, viszont ahhoz meg ismerősének kell lennem. Bejelöltem, de nem jelöl vissza, gondolom azért, mert fogalma sincs ki vagyok.
    Kérdés: Hogyan tudok olyan tagokat hozzáadni akik nem az ismerőseim?

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

  • regvoltrossz

    tag

    Az én telefonomon már megy a messenger, de a páromén nem. Csak nálunk van ilyen probléma, vagy másnál is?
    Lehet vele valamit csinálni? Már csak azért is, mert a párom munkához használja és nem kicsit van kiakadva azon hogy péntek óta nem működik.

    [ Szerkesztve ]

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

  • regvoltrossz

    tag

    válasz Remekelek28 #32067 üzenetére

    Nálam nem akarta magyar nyelven betölteni a Messengert. Ha engedélyeztem az Angol amerikait, akkor lefagyott. Poco X3 Pro a telefonom. Tegnap délután egyszer csak megjavult, azóta nálam megy a telefonon
    A páromnál, hol fehér, hol sötét képernyö péntek óta. Telefonja Xiaomi 5 pro. Többször próbálkoztam adattörléssel, ujratelepítéssel, de csak annyi történik, hogy bejön a Meta logó és tovább nem megy.
    Láttam itt, hogy az elmult két napban másoknál is volt itt ilyen probléma, azért is kérdeztem meg, hogy mi a helyzet? Mindenkinél megy azóta? Nálunk amint látszik nem!

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

  • regvoltrossz

    tag

    Vajon hányan változtattak ijedtségből -hozzám hasonlóan- jelszót?

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

Új hozzászólás Aktív témák