Új hozzászólás Aktív témák

  • regvoltrossz

    tag

    Hogy lehet kikapcsolni egy bejegyzés hirdetését?
    Létrehoztam egy oldalt egy kedves ismerősöm számára. Miután megcsináltam kineveztem őt is adminisztrátorrá. Hurrá, tette fel a bejegyzéseit, megváltoztatta a névjegyét etc.
    Ma azt vettem észre, hogy percenként lájkololgatják az egyik bejegyzést, különböző spanyol és portugál anyanyelvű emberkék a világ minden pontjáról és hirtelen tizenegynéhányezer elérése van.
    Megkérdeztem, tőle, hogy csinált-e valamit az oldalon amit nem lett volna szabad, erre azt mondta, hogy "Valami hülyeséget biztos, mert nem tudtam mi az a kiemelés.... és ott kalamoltam kicsit. De kiléptem, és mégis jönnek ezek az idegenek. Lehet ezzel csinálni valamit?"
    Hát én megpróbáltam, de egész egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni. Ha a hirdetéskezelésbe megyek, olyan mintha nem is lenne hirdetve semmi, ha pedig a bejegyzés alján látható kiemelésre (lásd kép), akkor csak megy a három kis pálcika és nem történik az égegyadta világon semmi! :O
    Mindeközben a bejegyzést nem lehet szerkeszteni, sem semmit sem csinálni vele merthogy azt mondja a bejegyzés egy hirdetéshez van kapcsolva ezért nem módosítható

    [ Szerkesztve ]

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

Új hozzászólás Aktív témák