Új hozzászólás Aktív témák

  • VikMorroHun

    senior tag

    Ma jól megszívattak Frontierék. Gondoltam, kipróbálok egy "Gather economic data" küldetést. Odarepülök a cél bolygóra, a cél állomás mellé, de nem a közvetlen közelébe, nehogy gond legyen a birtokháborítás miatt. Átülök az SRV-be, eltűnik a célpont a radarról. Most akkor merre? Itt van ez a kopár bolygó, hiába tudom, hogy kb. 5 km-re vagyok a célterülettől, ha semmit nem jelez. Egy darabig kóvályogtam, aztán rájöttem, hogy nem lesz jó, mert elég kicsi az esélye, hogy megfelelő irányba indultam el. Vissza a hajóba, végre megjelent a célpont. Másodszor úgy szálltam le, hogy a hajó orra arrafelé mutat, ahova menni kell. SRV, célpont eltűnik, de nem baj, mert a külső nézetes kamerával szépen ellenőrzöm, hova kell menni. Odagurulok, közben Reddit segítségével azt is sikerült kideríteni, milyen gombot kell nyomni a löveg kezelő nézethez (a játékból nem derült ki, pedig kétszer is átnéztem a kezelőbilletyűket). Letapogatás, megvannak az adatok. Riasztó sem szólalt meg, de a biztonság kedvéért tűnés. 500 méteren belül nem hívhatom a hajót, utána már igen. Megjön. Oda gurulok. Kapok 400 vérdíjat a birtokháborításért. Aztán még 600-at. Felszállás, látom, hogy üldöz egy hajó. Jó, majd később foglalkozom vele, most közbejött valami fontos. Esc, menü, úgy hagyom. Kb. 10 perc múlva látom, hogy a képernyő alján valami animáció indult el (nyilván a játékban). Átváltok, és kiderül, hogy szétlőtték a hajómat. Köszi. 600-1000 credit fejpénzért 13+ millió veszteség.

    Mindegy, ebből is tanultam; legközelebb kivágom az egészet Feladatkezelőből, ha nem tudok sürgősen játszani, mert valami fontosabb dolog adódik...

    Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

Új hozzászólás Aktív témák