Új hozzászólás Aktív témák

  • Peppo

    őstag

    válasz 5150head #47455 üzenetére

    Lézeres bányászat. Bár én a Nagy Tojásláz idején sub surface mining-ra is ezt használtam, arra is teljesen jó volt. Aztán, ha tele a raktér, leszállítani az árut is jobban szeretem ezzel, mint egy T9-cel. Jobban fordul, könnyebb vele kivédeni az interdictiont, és ha ez sem lenne elég (de elég lesz), akkor az 500 körüli végsebességével le is lehet rázni vele az érdeklődőket. (Nyilván csak ha NPC az illető.)

    Mikor tríciumot hordok a FC-re, akkor is ezzel megyek, szóval trade-re is tökéletes.

    Harcra is ok, bár a fordulékonysága nem az igazi. NPCk ellen használtam, PvP-re nem mentem még vele. Igaz, oda amúgy is ritkán megyek.
    Corvette sokkal jobb szerintem erre. A FED rang húzás emlékeim szerint azért már jóval lassabb, mint a birodalmi. Van arra is pár jó hely, de olyan egy sem, mint a Ngalinn-Mainani páros.

    Exploration verziót is láttam Cutterből, de arra ott a Conda, sokkal jobb.

    #47458[HUN]NIMROD

    Nekem a nagyobb hajókat olykor a DC is úgy odaveri, hogy öröm nézni. Általában semmi baj vele, de néha teljesen meghülyül. Múltkor eldöntötte, hogy nem számít, van-e valaki a levélbedobóban, ő akkor is kimegy a Cutterrel.

    Volt ott valaki. :)

    Szerencsére pont egy 8-as Prismatic volt rajta, így nem különösebben fájt.

Új hozzászólás Aktív témák