Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    És egy kiadós két(és fél)napos bányászkodás után végre bejáratos lettem Selene kisasszonyhoz, aki az innen-onnan összegyűlt explorations data halmazom átadásán fellelkesülve azonmód fel is minősített 4-es szintre. És ez egyúttal azzal a kiváltsággal is járt, hogy megadta Didi nevű barinője telefonszámát(ami ugye a kulcs az áhított SB-ekhez). Sajnos, mint tudjuk, ez a hölgy egy masszív alkoholista, úgyhogy kezdhetem el gyűjtögetni a Lavian Brandy-s rekeszeket. De legalább jár elvonóra, így már nem 200 üveget kell vinnem belőle, hanem beéri 50 palackkal is(ezzel alaposan leamortizálva baphomet szaktárs hajdanvolt kárörvendező jókedvét(#24671) baphomet) :D
    De a brandy-túra előtt azért még kicsit felturbóztam az MC tuning lehetőségeket. A rossz hír, hogy iszonyú sok próbálkozásra lesz szükség, mire egy jófajta spec effect-es fejlesztés összeáll. Annak is érdemes a 4-es szintű cuccokat is gyűjteni, aki már elérte az ötös szintet, mert ha a spec effect nem olyan, ami az ideális(pl incendiary), akkor lehet cserélni a kívánt fajtára, de a mérnök úr ilyenkor behisztizik, és egy osztállyal visszasorol. Viszont ha van 3 adag 4-es szintű fejlesztéshez való cuccunk, akkor azonnal vissza is tornászhatjuk magunkat, márpedig ez sokkal egyszerűbb, mint újra és újra próbálkozni a kurrensebb materialokat igénylő ötös szintű upgrade-el (ilyenkor javasolt a 4-es fokozatú a sturdy mount fejlesztést választani, ahhoz a legkönnyebb beszerezni a cuccokat. Persze ezeket a tuningokat nem kell elfogadni)
    -
    És már megint telefirkáltam a fórumot, pedig tegnap megígértem, hogy többet ilyet nem csinálok. :U
    Megyek, beállok a sarokba. És szórok a térdem alá egy kis onion head-et. Vagy ezt nem így szokták? ;)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák