Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Na, az éjjel majdnem sikerült összehoznom azt, amit eddig még soha - harc közben elhalálozni. Kb 3 hete nem jutottam el a pilótafülkéig(a hétvégén ugyan betöltöttem, de olyan álmos voltam, hogy úgy is maradt, mert mire betöltődött, már el is aludtam, és kompletten átaludtam a szombat-vasárnapot, miközben csóri Assault ship meg ott várt a hangárban). A hosszú kihagyás után össze-vissza kevertem a gombokat. Egy rammerkedésnél ahelyett, hogy a négy pöttyöt a pajzsra toltam volna, pont lenulláztam. A kocc után a pajzs betegszabira távozott, hull 81%-ra olvadt. Semmi gond, már csak a konda wing utolsó mohikánja volt talpon, ő is 27%-on haldoklott. Gondoltam, ezt már csak befejezem, még mielőtt visszatöltődne a kuncsaft pajzsa(már kb 3/4-nél tartott). Én nem tudom, hogy sikerült összehoznom, de 5 alatti másodpercen belül 27%-ra hullt a hull, és mindenem leállt. :U Rá kb újabb 2 mp-re a gép is követte példáját, mert az is leállt, csak a reboot maradt. Emiatt sajnos vissza sem tudtam nézni, mi történt, mert ha a mirillis nem tudja lezárni a felvételt(nem rendesen kapcsol ki), akkor megzápul a videó. Rendszer vissza, launcher vissza, de a játék csak harmadszori kísérletre töltődött vissza, 2x alt+del+shift-el meg kellett szakítani a fekete képernyőt. Viszont mikor bejött, nem a biztosító előtt parkoltam, hanem a resben, és nem 27%-on, hanem 86-on, és minden modulom 90% fölött volt. Ha valamelyikőtök rám hívta volna a sárga angyalt, akkor köszi. :)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák