Új hozzászólás Aktív témák

  • grHawk

    aktív tag

    Félre értettetek a Solo móddal kapcsolatban. De rögtön tisztázom is a véleményem:

    A solo móddal alapvetően nem lenne gond. A probléma ott kezdődik (és ez nem feltétlen a játékos hibája), hogy a tetteitek - így a tradelés, a bounty hunterkedés, a conflict zone harcok, gyakorlatilag minden az explore kivételével - így vagy úgy hatással van a háttérszimulációra, ha tudatosan ha nem tudatosan teszitek egyaránt. Nos kérdem én, hol igazságos az, hogy a solo játékos ugyanúgy befolyásolja az open világot, mint az aki vállalja az open kockàzatát, annyi különbséggel, hogy ellene nem lehet tenni. De, ha ezt megoldanák, akkor már nem lennének olyan gonosz figurák mint én, akik arra akarják ösztönözni a játékost, hogy vigye vásárra a bőrét. De a solo további - számotokra nem releváns - problémát is felvet. Ez már abszolút a kötekedés és a "meg ne mond már, hogy játszak" kategóriába tartozik a közvélemény szerint. Ez nem más, mint a játékosok megosztàsa. A solo mód lehetőséget ad a "Dangerous" kiírtására az Eliteből. Nem vagyok egy mesterpilóta, de annyit tudok, hogy NPC még nem jelentett kihívást soha, főleg, ha a saját súlycsoportomban gondolkodunk. Oké egy impossible 8-as Conda wing megesz vacsorára, de reális keretek közt maradnék. Szóval adott egy mód, ami lehetőséget ad a kevesebbet kockáztatni vágyó játékosnak is boldogulni, csak hogy ezzel az openesektől veszi el a játékost. És igen akadnak gonosz kondák, akik pályáznak az ártatlan pilótákra, ahogy a való èletben is megvan a veszélye, hogy jön egy nagyobb hal. De ezèrt vannak az olyanok, mint én, akik csapatostul vadászunk a trollblokádokra galaxisszerte. Viszont jelenleg open is olyan teli van játékosokkal, mint solo... pedig sok rendszerben járok-kelek. De mindegy is, ez, mint mondtam már a túlvéglet. Ez még az a dolog, amit le kell nyeljünk és nem lenne jogos követelnünk, csak megemlítettem, mint probléma. A lényeg, hogy solo és p.group hatással van gazdaságra, powerplayre és háttér szim.-re, ami rendkívül igazságtalan. Ez a problémám. A solonak egy külön világ kéne fusson, bár ez igaz az xBoxra is. Az a másik opentől elszaparált világ, mégis ugyanazon háttérszim. modulon műkődik. Nagyon elbaltázták ezt a részét.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák