Új hozzászólás Aktív témák

  • VitoSagi

    tag

    válasz orientcx #20835 üzenetére

    "Mindenesetre félre ne értsen senki, ez nekem nem fáj, nem velem szúrt ki a Frontier, hanem az újakkal. Tőlük vették el azt a rengeteg játékórát, és örömet amit én anno a nehezen megszerzett stuffok miatt érezhettem. Ráadásul most egy rakás új hajó is van, és ezek a lassabb haladásnál is mindig jelenthettek volna egy-egy újabb lépcsőfokot, folyamatosan fenntartva az elegendő motivációt. Szerintem hiba volt felgyorsítani a folyamatokat, de ez csak az én véleményem."

    Szerintem (hangsúlyozom, csupán szerintem) a hardcore űrszimulátorosok megvették már nagyon az elején a játékot, akik könnyedebb játékélményre vágynak (akár a fiatalabb generáció tagjai) azok pedig így maradnak a játékban. FD eladott sacc-per-kábé 4-500 ezer példányt tavaly októberig-novemberig, majd a Steam megjelenés, akciók, XB1 megjelenés mind a gyorsabb élményt nyújtó játékosokra lett kihegyezve és sikerült még durván 1 millió játékost berántani. Ezek az új játékosok azonban nem olyan kitartóak és türelmesek, mint a régi Elite fanok és öreg űrszimesek, nyilván nem szeretne az FD ezekből a játékosokból sem veszíteni. Aki az elején beszállt az nem akkora tábor és úgyis marad a java akármi történjen. Mondjuk úgy az igényes és nehezebben sikerélményt adó játékot átbalanszolták a többség igényeinek megfelelően. Azért azt gondolom maradt élmény nekünk is, nincs baj ezzel, amíg tartalom is van a játékban addig jók leszünk.

    ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

Új hozzászólás Aktív témák