Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Szép történet. Ismerősöm 13 éves fiának párszor megengedtem, hogy tegyen egy-két kört a hajómmal(a haverja account-jával is játszott már, van némi rutinja, és kifejezetten ügyes). Péntek este viszont magára hagytuk, azzal a kikötéssel, hogy csak a "solo" játékmódot használhatja. Mikor visszaértünk, már az gyanús volt, hogy nem a gép előtt ült. Letörten vallotta be, hogy openben ugrabugrált ide meg oda. Aztán valahol kiszedte egy player Clipper. Neki több sem kellett, rá is cuppant. Igen ám, de egy pillanat alatt megjelent még egy-két FDL is. A Clippert állítólag le is amortizálta valamennyire(hogy mennyire, az persze kérdés, mert még azt sem tudta megmondani, hogy hány FDL volt a wingben), de összességében természetesen esélye sem volt. Nemhogy rakomány nem volt a hajón, de még csak raktér sem, clean vagyok(a kis srác sem rosszalkodott, külön megnéztem), nem csatlakoztam semelyik had(hölgy)úrhoz sem, tehát tök értelmetlen dolog volt kilőni. Ezt élvezik, hogy ki tudja hányan hordákba verődve játékosokat mészárolnak? Más ismerősömtől is hallottam ilyen történeteket, az egyiket Vulture-al szedte ki 3 FDL, a másik sem openezik már, mert még akkor is szemétkednek vele, ha tök üres a T6-osa, de gondolom bárki tud ilyen eseteket tucatszám sorolni. A pénzt(12 Misi) kb letojdogálom(maxon a Python is, meg a konda is), és bőven 100 fölött maradt a keret így is, de az ilyen kis görényekre nem vagyok kíváncsi, és nem akarom azt fürkészni, hogy hol tűnik fel egy ilyen csupor banda(mert nincsenek illúzióim, semmi PvP rutinnnal ha engem szed ki 3-4 ilyen kis hernyó, az én fülembe is 3x énekli bele a néni az eject kezdetű kuplét). Én a magam örömére játszom, és nem akarom a világomba beengedni az ilyen trollokat, egyszerűen csak szórakozni akarok, úgyhogy vessetek meg, de csak megerősödött az elhatározásom, én továbbra is kizárólag szólózom.

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák