Új hozzászólás Aktív témák

  • Tertius

    tag

    Bár kedveltem Clarat, örülök, hogy végre elbúcsúztatták. Az ő igazi korszaka a clever boyos volt, Matt Smith oldalán, nagyszerűen felépítve. Smith búcsúzásakor volt kb. a csúcsa a companionságának, utána az első Capaldis évaddal szépen lecsengett (igaz, nem csak ő . . .).

    Ezzel a két évaddal a készítők háta mögött nem csodálom, hogy pihentetni akarják a témát, mert olyan katyvasz volt, hogy dicséretükre válhat(na). Összevissza írás, volt itt minden, sötét, komorabb Doktor (akit gyorsan el is felejtettek), onnan átmentek rockerbe gitárral, onnan tovább a csavarhúzópótló szemüvegbe, jött a borzadály női Mester (aki szintén eltűnt a balfenéken). Az egész nyakonöntve olyan történetekkel, amelyeket mintha kimostak volna, pont az az apró zsenialitás, out of the box gondolkodás hiányzik belőlük, amelyek miatt szeretem a sorozatot. Mintha valaki kívülálló próbálná leutánozni, milyenek voltak a régebbi részek.

    Magam részéről Peter Capalditól sem estem hanyatt.

    Remélem, ha visszatérnek, jobb lesz. Egy női Doktor már nagyon kéne, 2016 van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák