Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz GypsFulvus2 #268 üzenetére

    Hát, bugokba csak én futok bele? :F

    Kifőzdés fickóhoz egyek vissza a műkereskedő kódjával, erre mindenki meg akar ölni. :U Volt ugyan egy alvó fickó az egyik hordó alatt régebbről, de 1: honnan TUDJÁK, hogy én ütöttem ki? (Oblivion engine? Ahogy kinyírok valakit, valamiképp rögtön felkerül a facebookra, és az összes NPC tudja?) 2: Honnan veszik, hogy nem csak leitta magát, azért alszik? :F

    Emilyt kimentettem, szépen elrohantunk VIP kijáratig (ahonnan szabad az útja), de nem mentem oda beszélni vele, hanem mentem kiiktatni a 2 Pendletont (utóbbit megfőztem, tehát elméletileg nem én nyírtam ki), mert ugye a hülye kifőzdést kénytelen voltam kiütni. Megyek fölfelé, a mosdóban beszélget két csaj, hogy van egy kislány odafönt. Fölmegyek, és tényleg, Emily ott van a szobában, újra meglepődik, hogy lát, és elölről az egész +1x! :Y Hát ez a csaj olyan hülye, hogy visszamegy a fogságba, és még alzheimer kóros is? :F :(

    Az egész szinten egyedül a 2 Pendletont öltem meg, illetve a fenti 3 őrét (ezeket mondjuk nem is), mert elfelejtettem elaltatni a csaját, ezért a nyakamra ugrasztotta őket (mondjuk szép volt, jöttek utánam az erkélyre, mindegyikre egy csapás, aztán zuhanás a mélybe...). Mondjuk 1 csapástól nem is haltak meg, ha meg lezuhannak, miért én vagyok a gyilkos? :F Szóval, na, mondom, most rendben lesz a statisztika, erre kiírja, hogy magas káosz (mint amikor mindenkit kinyírtam), noha egy riasztás sem volt, stb. Akkor számolja egyáltalán, hogy megkíméltem az embereket, vagy nem? :F

    Egyébként érdekes lehet, milyen lesz a város folyamatos gyilokkal, mert már az 1. tisztítós negyed után elég nyomasztó volt a hangulat és a felhozatal betegekből + patkányokból.

    Ha leütök valakit, de ledobom az emeletről, vagy oda a patkányoknak, akkor a játék szerint megöltem, vagy sem?

    Szóval kísérleteznék, de a végeredmény ua. volt "kímélő mosással" is. :(((

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák