Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KRoli92

    tag

    Sziasztok! Abban szeretnék segítséget kérni, hogy van egy Linksys EA6900 v 1.1 router. Szerettem volna egy resetet csinálni, de azóta sehogy sem tudom beállítani. Reset gombot nyomom kb 20 másodpercig, de a 192.168.1.1 felületen sehogy sem áll vissza az admin jelszóra, nem tudok belépni vele. Digi net, ha a digi felhasználó névvel a Windows alól csatlakozni próbálok, azt írja, hiba: 651. A play áruházban meg amit letöltöttem, Linksys alkalmazást, ott enged jelszót cserélni, be is enged lépni, de ott nincs PPPOE, ahol megadhatnám a felhasználó nevet és a jelszót. Pár éve üzemeltem be, azóta rendben működött , de már nem emlékszem, hogy tudtam működésre bírni. Reset gomb megnyomásáig is működött. Van egy Tp-link TL-WR940N router, azzal is a 651 hibakódot írja ki a Windows, de ott a router beenged az admin jelszóval és ott beírva a felhasználó nevet és jelszót rendesen működik, van net. Valakinek ötlet? Próbáltam 40 másodpercig is nyomni a reset gombot, úgy sem fogadja el az admin jelszót. Amit meg az alkalmazásban cserélek jelszót, azt sem fogadja el a 192.168.1.1 felületen. Már órák óta szórakozok vele, de tanácstalan vagyok....Gondolom mindenképp a 192.168.1.1 felületen kellene belépnem, hogy beírjam a pppoe felhasználó nevet és jelszót,de nem akar visszaállni sehogy sem az admin jelszóra és nem enged be.... Köszi.

    [ Szerkesztve ]

  • KRoli92

    tag

    válasz Laccoss #107412 üzenetére

    Csak a passwordot kellett beírni, de nem fogadta el az admin jelszót.De mostmár, hogy működik, elfogadja.192.168.1.1 itt csak passwordot kér, usernamet nem. Valamiért laptopon is közvetlen kábelt rádugva digis felhasználónév és jelszó be írása után a 651 hibakódot írta ki, csak a számítógépen nem. Számítógépbe bedugtam egy wifi adaptert pluszba, azon rácsatlakoztam a routerre,de internetelérés nem volt mivel a router belépési felületén ahhoz be kellett írnom a digis felhasználónevet és a jelszót. De mivel mellette volt net a kábelen keresztül amit a gépbe dugtam, így végül be tudtam lépni. Nem tudom, hogy ez miért így működik a Linksys routeren. Tp-link routeren hiába nincs internetelérés, ott beenged lépni a tplinkwifi.net oldalon és digis felhasználónév és jelszó megadása után működik is,egyből van net. De linksysnél valamiért kellett net a gépen kábelen keresztül, plusz a wifi adapter amire rácsatlakoztam a routerrel és csak így engedett belépni a beállításokba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák