Új hozzászólás Aktív témák

  • KRoli92

    tag

    Sziasztok! Abban szeretnék segítséget kérni, hogy van egy Linksys EA6900 v 1.1 router. Szerettem volna egy resetet csinálni, de azóta sehogy sem tudom beállítani. Reset gombot nyomom kb 20 másodpercig, de a 192.168.1.1 felületen sehogy sem áll vissza az admin jelszóra, nem tudok belépni vele. Digi net, ha a digi felhasználó névvel a Windows alól csatlakozni próbálok, azt írja, hiba: 651. A play áruházban meg amit letöltöttem, Linksys alkalmazást, ott enged jelszót cserélni, be is enged lépni, de ott nincs PPPOE, ahol megadhatnám a felhasználó nevet és a jelszót. Pár éve üzemeltem be, azóta rendben működött , de már nem emlékszem, hogy tudtam működésre bírni. Reset gomb megnyomásáig is működött. Van egy Tp-link TL-WR940N router, azzal is a 651 hibakódot írja ki a Windows, de ott a router beenged az admin jelszóval és ott beírva a felhasználó nevet és jelszót rendesen működik, van net. Valakinek ötlet? Próbáltam 40 másodpercig is nyomni a reset gombot, úgy sem fogadja el az admin jelszót. Amit meg az alkalmazásban cserélek jelszót, azt sem fogadja el a 192.168.1.1 felületen. Már órák óta szórakozok vele, de tanácstalan vagyok....Gondolom mindenképp a 192.168.1.1 felületen kellene belépnem, hogy beírjam a pppoe felhasználó nevet és jelszót,de nem akar visszaállni sehogy sem az admin jelszóra és nem enged be.... Köszi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák