Új hozzászólás Aktív témák

  • ddsteel

    aktív tag

    Sziasztok, Budapesten, Zuglóban lakom, Vodafone 300Mbites netem van, nem vagyok vele elégedett maradéktalanul (hiába viberezem akár közvetlenül a wifis router mellett, sokszor szakadozik a jel, lassú a net stb). 1 éve cserélték a routert újabbra, sokkal jobb nem lett. A 300 Mbitért 3E Ft-ot fizetek. Felhívtam a digit, elérhető a lakásomban az 1000 Mbit is digivel, 3100Ft. Kérdésem az lenne, hogy általában elégedettek vagytok-e a digivel, érdemes-e váltani (látszólag durván jobb a 3x-os sávszél ugyanannyiért). 300 Mbit a garantált ebből, 98%-os rendelkezésre állással. Állítólag wifis modemet hoznak, de azt mondták, hogy nem árt, ha saját routert akasztok rá. 100 nm a lakás. Jelenleg egy DLINK jelerősítőt használok, az eléggé használhatóra felhúzza a Vodafone router jelét. Lehet, hogy ezzel ki tudom váltani a plusz router vásárlását? Mik a tapasztalatok? Minden érdekel a váltással kapcsolatban (a menet is, hogy pl mennyit szívóznak a vodafone-upc-nél a váltással stb). Állítólag 15 napon belül bekötik a vodafonet. Örömmel fogadok minden infót, tanácsot!

Új hozzászólás Aktív témák