Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz Orlin #9168 üzenetére

    Kösz a választ!

    Azt olvastam, hogy valaki írta, hogy jobb lett, de ez így túl szubjektív. Bitrátás összehasonlítás gondolom, még nem készült.

    A sportokról: megértem, aki a digit választja, de én inkább nézek hétvégenként 2 közvetítést neten, rosszabb minőségben (minden elérhető magyar kommentárral is, ha meg utóbbiról le tudsz mondani, akkor az EHF TV-n kifejezetten nézhető minőségben adják a kézimeccseket, ha jól tudom), semmint hogy minden egyebet folyamatosan rosszabb minőségben lássak, mint most, plusz hogy egy kis záporeső esetén elmenjen a kép. Utóbbitól megőrülnék, és ez pont a sportközvetítések alatt lenne a legbosszantóbb.

    Talán kipróbálom hűségidő nélküli verzióban, csak akkor meg kell venni a STB-ot, ha jól tudom. Mindjárt megnézem, mennyiben kerülne nekem mondjuk egy 1 hónapos próba!

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák