Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HofiZoli

    senior tag

    válasz NagyDave #7320 üzenetére

    Összehasonlítottam a upc, t-home, digi szolgáltatók "tányéros tv" ajánlatait. Ár-érték arányban nálam a digi jött ki legjobban a digi+, hbo max pak csomaggal. Szüleimnek vidéken ugyanez van, több alkalommal is volt lehetőségem hétvégéken keresztül "tesztelni". Nem találtam kivetni valót a szolgáltatásban.

    A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

  • Rick4

    félisten

    válasz NagyDave #7320 üzenetére

    Először is, ha normálisabb- nagyobb tévén nészed, szembetűnő lesz a kép és a hangminőségbeli különbség, természetesen nem a digi jön ki jól belőle. Ha egyszer lesz lehetőséged ugyanott 2 percen belül megnézni mindkettőt, sose fogsz a digire előfizetni. Ezt mondom kb 2 éve, és a minőségi eltérés a mai napig ugyanúgy megvan... Forintálisan kb 200Ft lehet ugyanannál a csomagnál, ami szerintem nem mérvadó. Ráadásul a UPC a jelenlegi holdon kb 70%-kal erősebben sugároz, mint a digi, és kb 20%-kal erősebben, mint a régi holdon. Ha bármiféle problémát is tapasztalsz (képelmenés, hangyásodás pláne) annak tuti valami olyan oka van ami nálad keresendő, ugyanis rajtad kívül ezek másnál nem jelentkeznek. Nem csak ritkábban, egyáltalán nincsen gond a szolgáltatással. Van rendes epg, a HBO-nál HD csatik, és lényegesen szélesebb már a kínálat. Valóban a kis discovery-ket skandináv szolgáltatótól kapják, ezért nem jó azon a két csatornán az epg, de kb itt véget is ért mindaz, ami hátrányként elmondható..

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák