Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NagyDave

    tag

    válasz Rick4 #7322 üzenetére

    Köszi a választ =]
    Én kb. 81 cm-es tévén is láttam digit és nem volt olyan gáz, de gondolom, hogy azért a upc ilyenen lényegesen jobb. Majd amúgy a problémákkal felkeressük a upc-t, feltéve, ha felveszik a telefont, mert mód elérni őket. Nekem a kis discovery-ken és a travel channel-on is az zavar leginkább, hogy mikor egyikre odakapcsolok,akkor először magyarul látom a műsor címét és a tartalmat, de gyorsban át is vált egyik esetben valami dán nyelvre, a travel pedig angolra. A Dunákon meg nincs mindig kiírva, hogy mi megy, nem mintha annyira nézném azokat. Ezen kívül még a Spektrumról is eltűnt egy ideje, de nemrég újra olvashatom, hogy ott éppen mi megy. Én lehet, hogy inkább digire fizetnék elő, ha én vezetném a háztartást, de mivel még nem rendelkezek keresettel, így nem én döntök feltétlenül. Igaz, a Comedy Central hiányozna talán a legjobban meg az MTV-k. Igaz, nem sokat tévézek, a digi mellett meg a digisport szól, de ha fent lenne a upc-n, akkor nem nagyon háborognék. Tény, még most sem sikerült dönteni, egyelőre még marad a jelenlegi. Vagy még a digitől 1200Ft-os csomag,amiben a digisport benne van. Szerintem ennyiért az megérné még a upc mellé. Viszont most a upc-t elérni nem sikerült még egy ideje, és többet is fizetünk, mint amennyit kéne...

    Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

  • Zotya1234

    csendes tag

    válasz Rick4 #7322 üzenetére

    Forintálisan kb 200Ft lehet ugyanannál a csomagnál, ami szerintem nem mérvadó.
    Miről beszélsz?
    DIRECT+ 3500 FT
    DIRECT DVR 1000 FT
    DIRECT HD 1500 FT
    + MÉG KÉT TV-RE MINIMUM 1000 FT
    HA JÓL SZÁMOLOK 7000 FT
    A minőség jobb mint a diginél, de amennyivel többe kerül.
    Ja és még digisport sincs.
    A hd csatornaválaszték egy nagy szar.
    Te tuti hogy nem szereted a focit, mert ellentétben veled, ebben az országban
    nagyon sokan szeretik azt amit a digisport közvetít.
    Hidd el nagyon sokan csak a digisport miatt, fizetnek elő a digire, köztük én is.

Új hozzászólás Aktív témák