Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz v.attis #6815 üzenetére

    Nem vitatkozunk, írtál valamit, ami úgy abban a formában nem igaz. Én nem teperek, csak kérdezek, és mivel érvek nem voltak az állításaid mögött, érteni sem értettem..
    Ok, hogy a kábeltévéhez viszonyítva olcsó, mondhattad volna, hogy az s mercihez, meg az egyiptomi nyaraláshoz képest is olcsó, annak se sok köze van a műholdas szolgáltatáshoz. Mihez képest olcsó? Nézd végig, hogy most hol mit kapsz. Nem 3-4 éve, most. Nem kábeltévé, DTH szolgáltatás. Aminek uge szerves része a teletext, és az EPG. Lehet, hogy nem LCD-n nézed, tehát innentől neked a legjobb is csap pont ugyanolyan, mint a digi, innentől viszont nincs miről beszélgetni. Lehet hogy szereted minden műsort visszanézni 6-7X, és ezért jó 43 discovery csatorna, de igazából sok mást nem tudnak a többiekhez képest. Árban sem. Az is biztos tuti, hogy a TMC-n megy egy film angol nyelven, és bazi nagy román felirat van ráégetve. Nem lehet txt-n nyomni, mint másoknál, inkább szopjon a paraszt....

    Nekem fontos a normális, nézhető minőség, az epg, a teletext, az élvezhető minőségű, sztereó hang. Ezeket a digi nem tudja évek óta megcsinálni. Sőt, egy jó éve még azokat a csatornákat is kiveszegették, ahol ment valami normális műsor. A szolgáltatása igazából évek óta nem fejlődik, nem lett több csatorna, jobb minőség, több epg. Csinálja ezt úhy, hogy közben a versenytársak lelépik. Na itt van a baj.

    Azt meg nem tudom, honnan szedted, hogy az upc leszerel, gondolom nem hallottad, hogy másik holdra költöztek, és át kell tekerni az antennákat. Persze, ezt ők ingyen csinálják, mint minden normális cég, nem kérnek kiszállási díjat az ügyfelektől... :K

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák