Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • v.attis

    őstag

    válasz Rick4 #6816 üzenetére

    Tiszta sor, az emberek igényei különböznek, amiket Te leírtál azok nem szerepelnek az én elvárásaim között, úgysincs időm kihasználni ezeket a lehetőségeket.

    Munkatársam szereli lefele konkrétan a upc-t hetente egyszer, többnyire hétvégén. Nekik a csatornakínálatuk nem jön be az embereknek. S mindez egy békés megyei kisvárosban.

    Kábeltv most is szar, mert alig van normális csatornájuk és az is olykor 2-3 napíg nem megy.
    Ha a tré kábelt akarnám használni, akkor meg többe kerül, mert az meg más hálózatát használná és az meg nincs ingyen...!
    Ha már itt tartunk, Te kitől veszed a műsort?

    Ja és, hogy nem tepersz csak kérdezel? Te nem kérdezel, hanem fikázol! Néha felbukkansz szarozni a digit. Kérdem én: Miért? Én sem megyek máshova fújolni a júpíszít. Elmondtam, hogy nekem nem jön be, oszt ennyi. Ez olyan, mint amikor étteremben pörköltet esznek mellettem én meg egy szelet rántott hússal kínlódok és elkezdem fikázni a szomszéd vendéget, hogy de szar az a kaja! Há mér fikázzam? Hadd egye, ha neki ízlik!
    Ez a mostani 'téma' is úgy jött fel, hogy azt írtam olcsó. Nekem olcsó vazze! Azt hiszed szándékosan kerestem ezt a megoldást? Végígmentem minden szolgáltatón és teszem ezt évente. Nálunk egyértelműen ez a legjobb választás. Sosem mondtam, hogy hibátlan, nem az, mint ahogy más szolgáltató sem.

    Úgy látom kezd kirajzolódni egy konklúzió ebből a témából: Digi tv a szegény ember S Mercije!

Új hozzászólás Aktív témák