Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz mar_tin #22910 üzenetére

    "Csakhogy ez nem 100% online játék (nem is MMO), csak így oldották meg a másolásvédelmet."

    Ez igaz, bár nem csak a másolásvédelem miatt van. Én spec nem bánom, hogy így oldották meg.

    "és azóta nem lehet fél óránál többet egy huzamban játszani. Nem csak arról van szó, hogy nem lehet bejelentkezni, hanem menet közben is 20-30 percenként kidob 300xx -es hibaüzenettel."

    De értsd már meg, hogy ez "egyéni". A játékosok X %-nak sajnos nincs szerencséje és nem fér be(error 37 jelenti azt, hogy nincs "hely" ).
    Én amióta hazaértem melóból, azóta játszok. Nehezen lépett be(értsd: várakozott kb 5 percet az autentikálásnál), de azóta egyszer sem dobott le, egyszer nem lépett ki és 50-100 latency-vel játszok.
    Semmi probléma nincs a játékkal, egyszerűen csak horror mennyiségű játékosról van szó. Több, mint 4 millióan akartak egyszerre belépni az indulásnál is.

    Nincs még egy játék, aminél ennyien logolnának be egyszerre. Így is remek a helyzet és indulás óta csak javul. Más játéknál a hasonló nehézségek jó esetben hetekig tartanak, vagy meg sem javulnak.(Silkroad? ding... )

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Aktív témák